Elektronik Samsung Galaxy S20 FE 256GB 11.789TL + İndirim

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram

Samsung'un alınabilecek tek telefonu. Samsung pek önermiyorum telefon olarak ama bu telefonda Snapdragon işlemci olması sebebi ile güzel gözüküyor.

Bu kampanyalardan yararlanızsanız fiyat daha da ucuzluyor.

@FalconPolat model karşılaştırması sandım. Düz S20 modelleri Exynos işlemci ile geldi TR'ye. İşlemci olarak SD865 var, 120 Hz AMOLED ekranı ve orta üstü iyi bir kamerası var bence. Düz S20 serisine kıyasla tek eksi sayılabilecek nokta arka kapak kısmı onun dışında daha iyisi. Büyük Android güncellemesi bitti cihazın ama güvenlik güncellemeleri vardı sanırım. Bu fiyatlarda Realme GT2 modeli dışında velinimet sıfır olarak.

@FalconPolat model karşılaştırması sandım. Düz S20 modelleri Exynos işlemci ile geldi TR'ye. İşlemci olarak SD865 var, 120 Hz AMOLED ekranı ve orta üstü iyi bir kamerası var bence. Düz S20 serisine kıyasla tek eksi sayılabilecek nokta arka kapak kısmı onun dışında daha iyisi. Büyük Android güncellemesi bitti cihazın ama güvenlik güncellemeleri vardı sanırım. Bu fiyatlarda Realme GT2 modeli dışında velinimet sıfır olarak.
Batarya konusunda problemleri düşündürüyor gibi, yavaş şarj ve çabuk pil bitmesi gibi konular var. Isınma da mâlum. Pek karşılaştırılmaz sonuçta Samsung kalitesi ama Poco F4'ü nasıl değerlendirirsiniz S20 FE'ye karşı.

Son düzenleme:
@Fermion Batarya konusunda büyük artı, SD 865 yerine 870 olduğu için bir tane de küçük artı atıyorum F4'e. 6-128 olduğu için RAM ve hafıza konusundan geri kaldığı da bir gerçek, burada S20 FE avantajlı. Linkteki S20 FE 8-256 modeli.

Benzer seviyede cihazlar benim gözümde.

Geri
Yukarı