Elektronik Samsung Galaxy S20 FE 256 GB Snapdragon sepette 10.800 TL

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    489,4 KB · Görüntüleme: 140
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    80,2 KB · Görüntüleme: 142
Arkadaşlar ben mavi olanı aldım ama sizce beyazmı iyi mavimi bir şey söyleyeyin içim rahatlasın :)
Mavi hocam. beyaz buzdolabı gibi oluyor telefonlarda :D

Daha yeni 11,300 e aldım iptal edip bunu alabilir miyim?
Muhtemelen.

Arkadaşlar ben mavi olanı aldım ama sizce beyazmı iyi mavimi bir şey söyleyeyin içim rahatlasın :)
Hayırlı olsun :)

Bir de telefon eskimedi değil mi hala sıfırı alınır.

3 gündür inceleme videoları ve yabancı forumlar da dahil olmak üzere birçok yerden detaylı bir şekilde araştırdım ve bu ekonomide bu fiyata alınabilecek en iyi telefonun bu olduğuna karar verdim, üstüne sepet indirimini de görünce direkt satın aldık. İçiniz ferah olsun.

Eyw hocam çok teşekkür ederim şimdi rahatladım :) birde telefon eskimedi değil mi hala sıfırı alınır
Hocam moral bozmak için söylemiyorum fakat amiral gemisi klasmanında bir telefon da olsa 3.senesine girecek yani yavaş yavaş eskimeye başlıyor.
EDIT: Ama bence S21 FE fiyaskosundan sonra hala alınabilir bir telefon.

Tekrardan ürünü mavisini satın aldım. Eskisini 11.200'e satın almıştım. İptal ettim 10.800'e aldım. 400 lira kar onunla da kılıf koruyucu cam alırım üstüne de yemek yerim :)

Hocam moral bozmak için söylemiyorum fakat amiral gemisi klasmanında bir telefon da olsa 3.senesine girecek yani yavaş yavaş eskimeye başlıyor.
Edıt: Ama bence S21 FE fiyaskosundan sonra hala alınabilir bir telefon.

O fiyat bandında daha iyi bir işlemcili telefon yok. Sadece ön kamerası kötü. Ekran hız sosyal medya yönünden arayan varsa çok iyi.

Geri
Yukarı