Samsung Galaxy S20 FE alınır mı?

Balkovec0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, sizce Samsung Galaxy S20 FE alınır mı? 10.500-11.000 arası fiyatlarda şu anda. Fiyatına değer mi? Teşekkürler.

Alınır da alırken dikkat etmekte fayda var. Birkaç kişi kendilerine iade edilmiş cihaz gönderilmesinden yakınıyordu?🥲
Alırken nereden almam gerek mesela? Örneğin Hepsiburada'nın kendi sattığı bir S20 FE var. Oradan veya benzer yerlerden alınırsa sıkıntı çıkar mı dediğiniz konuda?

Alınır ancak Android 14 güncellemesi almayacak. Güncellik sizin için daha önem arz ediyorsa yeni A serilerine göz atabilirsiniz. Ancak benim tercihim S20 FE'den yana olurdu. Amiral bir model ve işlemciye sahip çünkü.
Güncellik önemli aslinda ama güçlü olması ve kullanımda sıkıntı çıkarmaması-kasmaması daha önemli. Bu sorunlardan çok çektiğim için aynısını yaşamak istemiyorum.

Alırken nereden almam gerek mesela? Örneğin Hepsiburada'nın kendi sattığı bir S20 FE var. Oradan veya benzer yerlerden alınırsa sıkıntı çıkar mı dediğiniz konuda?

Güncellik önemli aslinda ama güçlü olması ve kullanımda sıkıntı çıkarmaması-kasmaması daha önemli. Bu sorunlardan çok çektiğim için aynısını yaşamak istemiyorum.
Ne desem boş açıkçası, teknoloji -her ne kadar klişe laflardan nefret etsem de- şans işidir. Bu yüzden en mantıklısı elden satın almak veya satış sonrası desteğin iyi olduğu yerlerden alışveriş yapmak. Bu konuda Amazon iyi diye biliyorum. ❤️

Geri
Yukarı