Samsung Galaxy S20 FE güncelleme yönünden sorun yaratır mı?

serdarwsy

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta söylediğim gibi. En az 4 sene gitsin istiyorum. Android 13 4-5 sene götürür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
S20FE 4-5 sene götürmez. Android 14 tabanlı One UI 6.0 alamayacak.

Başlıkta söylediğim gibi. En az 4 sene gitsin istiyorum. Android 13 4-5 sene götürür mü?
Exynos versiyonu kesin olarak OneUI 6 almayacak. Ama Snapdragon versiyonu kutudan Android 11 ile çıktığı için OneUI 6 Android 14 alacağını düşünüyorum. 4 sene götürecek cihaz Snapdragon 865 ile.

Exynos versiyonu kesin olarak OneUI 6 almayacak. Ama Snapdragon versiyonu kutudan Android 11 ile çıktığı için OneUI 6 Android 14 alacağını düşünüyorum. 4 sene götürecek cihaz Snapdragon 865 ile.
Hocam şuan bile ekran süresi çok iyi olmayan bir telefon 4 yıl sonra nasıl bir ekran süresi verir sizce? Tasarım olarak ta biraz eski olduğunu düşünüyorum.

Hocam şuan bile ekran süresi çok iyi olmayan bir telefon 4 yıl sonra nasıl bir ekran süresi verir sizce? Tasarım olarak ta biraz eski olduğunu düşünüyorum.
Hocam tasarım yönünde sorun yok. Bana sade ama iyi geldi. ama ekran süresi yönünden haklısınız evet 6 saat falan alıyormuş duyduğuma göre idare ederim Bi şekil bütçem max 12.000 zaten.

4-5 sene sonra güncellik açısından sorun çıkarabilir. Zamanında aynı konuyu ben de açmıştım, isterseniz inceleyebilirsiniz.

4-5 sene sonra güncellik açısından sorun çıkarabilir. Zamanında aynı konuyu ben de açmıştım, isterseniz inceleyebilirsiniz.
Hocam zaten 4 sene sonra değiştiririm telefonu. daha güncel Bir telefon alırım. şuan aldığımda 4 sene gitsin yeter.

aldınızmı peki hocam telefonu?

Yeni konular

Geri
Yukarı