Samsung Galaxy S20 FE kılıf tavsiyesi

Mefistofeles

Hectopat
Samsung Galaxy S20 FE telefonum için kılıf arıyorum. Kısa sürede soyulacak, boyası atacak ürünler istemiyorum. Birkaç ürün buldum fakat emin olamadım, pek anladığım bir konu değil. Spigen marka tavsiye edilmiş genelde, 200TL gibi fiyatlara satılıyor. Sizce bu fiyatı hak ediyor mu? Uzun dönem kullanıcısı varsa aydınlatırsa sevinirim. Şu markalar iyidir, bunlar üzerinden gidin derseniz onları da bilmek isterim.

Spigen marka bunu buldum: Galaxy S20 FE Kılıf, Spigen Tough Armor | Spigen
Amazon üzerinden de bunları buldum, şekilleri hoşuma gitti açıkçası: MOONCASE Galaxy S20 FE Kılıf, Ultra İnce Cam Kılıf Hibrit Darbeye Dayanıklı Yumuşak TPU Arka Kapak Sertleştirilmiş Cam Koruyucu Kılıf Samsung Galaxy S20 FE / S20 Fan Edition / S20 Lite 6,5 inç - Derin Mavi : Amazon.com.tr: Elektronik

Samsung Galaxy S20 FE için SULIAN Kılıf, İnce Birinci Sınıf PU deri Yumuşak Esnek TPU Tampon Kaymaz Çizilmeye Dayanıklı Koruyucu Kılıf Samsung Galaxy S20 FE için - Siyah : Amazon.com.tr: Elektronik

Varsa farklı tavsiyeleriniz onları da görmek isterim, teşekkürler.

Samsung Galaxy S20 FE telefonum için kılıf arıyorum. Kısa sürede soyulacak, boyası atacak ürünler istemiyorum. Birkaç ürün buldum fakat emin olamadım, pek anladığım bir konu değil. Spigen marka tavsiye edilmiş genelde, 200TL gibi fiyatlara satılıyor. Sizce bu fiyatı hak ediyor mu? Uzun dönem kullanıcısı varsa aydınlatırsa sevinirim. Şu markalar iyidir, bunlar üzerinden gidin derseniz onları da bilmek isterim.

Spigen marka bunu buldum: Galaxy S20 FE Kılıf, Spigen Tough Armor | Spigen
Amazon üzerinden de bunları buldum, şekilleri hoşuma gitti açıkçası: MOONCASE Galaxy S20 FE Kılıf, Ultra İnce Cam Kılıf Hibrit Darbeye Dayanıklı Yumuşak TPU Arka Kapak Sertleştirilmiş Cam Koruyucu Kılıf Samsung Galaxy S20 FE / S20 Fan Edition / S20 Lite 6,5 inç - Derin Mavi : Amazon.com.tr: Elektronik

Samsung Galaxy S20 FE için SULIAN Kılıf, İnce Birinci Sınıf PU deri Yumuşak Esnek TPU Tampon Kaymaz Çizilmeye Dayanıklı Koruyucu Kılıf Samsung Galaxy S20 FE için - Siyah : Amazon.com.tr: Elektronik

Varsa farklı tavsiyeleriniz onları da görmek isterim, teşekkürler.

Hocam merhaba, ne aldınız, tecrübeleriniz neler, tavsiye eder misiniz?

Hocam merhaba, ne aldınız, tecrübeleriniz neler, tavsiye eder misiniz?
Merhaba, MOONCASE Galaxy S20 FE Kılıf, Ultra İnce Cam Kılıf Hibrit Darbeye Dayanıklı Yumuşak TPU Arka Kapak Sertleştirilmiş Cam Koruyucu Kılıf Samsung Galaxy S20 FE / S20 Fan Edition / S20 Lite 6,5 inç - Derin Mavi : Amazon.com.tr: Elektronik bu linkteki ürünü aldım. Biraz geç geldi, o gelene kadar da Microsonic Samsung Galaxy S20 FE Kılıf Frosted Frame Siyah : Amazon.com.tr bu kılıfı kullandım. Açıkçası bu da gayet hoşuma gitti, koruma olarak son derece iyi fakat bir tık kaba duruyordu. Esas kılıf gelince ona geçtim ve bilhassa görünüş olarak harika duruyor, koruyuculuk olarak da ortalama diyebilirim.

Geri
Yukarı