Samsung Galaxy S20 FE kılıf tavsiyesi

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Mevcut kullandığım kılıf tam oturmuyor artık, esneme yaptı. İdare etsin diye almıştım. Şimdi daha kaliteli bir şey arıyorum. Almışken kamera koruyucu olanlara baktım ama onlar da çok kaba duruyor. Kamera koruyucu olup kaba durmayan veya kaliteli bir kılıf öneriniz var mı? Ya da şöyle bir kılıf buldum, buna ne dersiniz?

Kardeşimin telefonuna bu kılıftan almıştım. Hiçbir sıkıntısı yok. Şeffaf kılıflardan daha uzun ömürlü ve daha az kir tutmaktadır.
Benim telefonumda da rugged armor var. Tasarım hatları dışında her şeyi aynı. 2 kere telefonu düşürmüşlüğüm de oldu.
1701253334400.png

Kardeşimin telefonuna bu kılıftan almıştım. Hiçbir sıkıntısı yok. Şeffaf kılıflardan daha uzun ömürlü ve daha az kir tutmaktadır.
Benim telefonumda da rugged armor var. Tasarım hatları dışında her şeyi aynı. 2 kere telefonu düşürmüşlüğüm de oldu.
Eki Görüntüle 2034944
Benim attığım kılıfla aynı tip gibi. Aradaki farka değecek kadar var mıdır acaba?

Benim attığım kılıfla aynı tip gibi. Aradaki farka değecek kadar var mıdır acaba?
1701253927147.png

Termoplastik Poliüretan malzemeden yapıldığı için darbelere gerçekten dayanıklı. Şarj portu, hoparlör bölmelerindeki kesimler büyük. Şarj kablomu takarken hiçbir sıkışma yapmadı.

Eki Görüntüle 2034952
Termoplastik Poliüretan malzemeden yapıldığı için darbelere gerçekten dayanıklı. Şarj portu, hoparlör bölmelerindeki kesimler büyük. Şarj kablomu takarken hiçbir sıkışma yapmadı.
Çok teşekkür ediyorum. Bu tarz bir model almaya karar verdim. Benim attığımla bunu bir karşılaştırıp karar vereyim madem. Farklı bir alternatif bulamadım hiç.

@Death_Mark Linkini paylaştığım ürünü aldım. Oldukça kaliteli ve Spigen'i aratmıyor desem yeridir. Tabii uzun vadede bir değişiklik olur mu bilmiyorum ama şu anki haliyle tavsiye edebileceğim ürün diyebilirim.

Karşılaştırma amaçlı S21 FE'de Spigen Rugged Armour kılıfıyla yan yana resimleri ekliyorum.

WhatsApp Image 2023-12-01 at 14.25.10.jpeg

WhatsApp Image 2023-12-01 at 14.25.00.jpeg
WhatsApp Image 2023-12-01 at 14.24.47.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı