Samsung Galaxy S20 FE mi, AOC C24G2U mu?

Hangisini tercih ederdiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    7

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
12. sınıfa geçtim. 1660 Superli kasam ve GM 5 Plus telefonum var. Elimde de 5000 TL. PC'min monitörü bu.

images (8).jpeg

1280x1024 çözünürlüğünde. Böyle kötü bir monitör olduğu için sistemim darboğaz yapıp vermesi gereken FPS'i vermiyor. Bu yüzden iyi bir monitör alıp PC'min tam performans vermesini istiyorum. AOC C24G2U monitör ve 8 GB RAM alıp, 2000-2500 köşede bırakıp, seneye üstüne 3000-5000 TL daha katıp toplamda en az 6000 TL'ye daha iyi bir telefon mu almalıyım, yoksa S20 FE'yi direkt almalı mıyım? Elimdeki telefonumun büyük, sorunu yok ama eski olduğu için biraz yavaş ve bataryası sorunlu. Bu sene üniversite sınavına gireceğim için de oyun oynamaya vaktim kalıp kalmayacağını bilmiyorum. Kısaca S20FE direkt alınır mı, yoksa bu sene monitör alıp seneye en az 6000 TL'ye taş gibi bir telefon mu alayım? Siz olsanız ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon al geç. Masaüstünü 12. sınıftan sonra yıllarca kullanmazsın. Tabii üniversitede ev falan tutacaksan bilemem. Ev tutarsan belki masaüstü tercih edebilirsin.

Bilgisayarını satar laptop alırsın.

Bu konuda cimriyim. PS4 almıştım 3-4 sene önce. Şu an kullanmıyorum ama satasım gelmiyor. Ona anı veya hatıra gözüyle bakıyorum galiba. Üniversitede ne bölüm okuyacağımı karar veremezsem veya üniversiteden sonra işsiz kalırsam da yazılım öğrenmeyi düşünüyorum. Aynı zamanda YouTube'a atılırım. Kısaca bilgisayarımı satmam benim için zor. Ordu'da yaşadığım için fındığımız var ancak fındık toplayıp laptop alırım.

Üniversitede dizüstü ihtiyacın daha çok olacak. Telefon ihtiyacın yoksa hemen şimdi alma. Paranı değer kaybetmeyecek bir birimde (döviz, altın vb gibi) sakla. Zamanı gelince bozdurup aynı alım gücüyle ihtiyacına yönelik alışveriş yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı