Samsung Galaxy S20 FE şarjı çok hızlı bitiyor

One UI 5.1 Mart ayı güvenlik yaması ve 10 aydır kullanıyorum
Oyun oynayarak 120Hz ile 7-7, 5 saat ekran süresi alıyorum üstelik Bluetooth sürekli açık akıllı bileklik bağlı, Huawei health arka planda çalışıyor Full Wi-Fi yatı parlaklık akşamları 2-3 saat kablosuz kulaklık kullamarak elde ediyorum bu süreyi

@cumali_032

2.5 hafta önce Hepsiburada'dan S20 FE aldım. Telefonu 2 haftadan beri kullanıyorum. Telefonun şarjı çok hızlı tükeniyor, ve kamera tarafı acayip ısınıyor. Pişman olmaya başladım, keşke iPhone 11 veya XS alsaydım daha mı iyiydi diye düşünüyorum. Samsung members pil kısmına baktım, müşteri hizmetlerini aradım canlı desteğe ulaştım. Bir ton 60Hz'de denedim yok arkadaş yok. Uyku modu şusu busu yaptım şarjı çok hızlı bitiyor. Ne yapmam gerek?

S20 FE'nin bataryası iyidir, sorun sizin cihazda, bir garantiye göndermeyi deneyin, muhtemelen sizdeki batarya problemli. Son gelen One UI 5.1 ile cihazlarda gözle görülür bir performans artışı olduğunu da söylemeliyim.

@cumali_032

S20 FE'nin bataryası iyidir, sorun sizin cihazda, bir garantiye göndermeyi deneyin, muhtemelen sizdeki batarya problemli. Son gelen One UI 5.1 ile cihazlarda gözle görülür bir performans artışı olduğunu da söylemeliyim.
Hocam şuan en fazla 60hz ile 5.50 saat felan batarya ömrü almaktayım. Herkes 7.5 saat alırken benim bu saatleri almam ne diyeyim garip. Deforme ürün olduğunu biliyorum, zaten jelatinsiz geldi. Hakem heyeti sürecinde garantiye versem mi bilmiyorum.

Hocam şu an en fazla 60Hz ile 5.50 saat falan batarya ömrü almaktayım. Herkes 7.5 saat alırken benim bu saatleri almam ne diyeyim garip. Deforme ürün olduğunu biliyorum, zaten jelatinsiz geldi. Hakem heyeti sürecinde garantiye versem mi bilmiyorum.

Bence verin derim, benim kullandığım cihaz Galaxy M52 5G, cihazı sürekli 120Hz ayarında kullanmaktayım, ortalama 10 ila 11 saat bir pil performansı sağlıyor, oyunları Full grafiklerle oynarım (codm, carx street gibi vb.), s serisinin pil optimizasyonu iyidir ama sizde kesin olarak bir problem var, garanti belgesi ile geldiyse gidin garantiye verin, ha ama ürün deforme olmuş falan dediniz, garantisi yoksa yetkili bayii ile görüşün.

Geri
Yukarı