Samsung Galaxy S20 FE şarjı çok hızlı bitiyor

One UI 5.1 Mart ayı güvenlik yaması ve 10 aydır kullanıyorum

@cumali_032

S20 FE'nin bataryası iyidir, sorun sizin cihazda, bir garantiye göndermeyi deneyin, muhtemelen sizdeki batarya problemli. Son gelen One UI 5.1 ile cihazlarda gözle görülür bir performans artışı olduğunu da söylemeliyim.

Hocam şuan en fazla 60hz ile 5.50 saat felan batarya ömrü almaktayım. Herkes 7.5 saat alırken benim bu saatleri almam ne diyeyim garip. Deforme ürün olduğunu biliyorum, zaten jelatinsiz geldi. Hakem heyeti sürecinde garantiye versem mi bilmiyorum.

Yahu hocam. Ben 60Hz ile zar zor 6 saat alıyorum, ne yapmam gerek? Vallaha kafayı sıyırdım ne yapacağım?

Kanka hızlı şarj özelliğini Kap'a hızlı dolarsa hızlı biter bir Ark yapmıştı sorun hallolmus pil ayarlarına girip dene bir bence.

Bence verin derim, benim kullandığım cihaz Galaxy M52 5G, cihazı sürekli 120Hz ayarında kullanmaktayım, ortalama 10 ila 11 saat bir pil performansı sağlıyor, oyunları Full grafiklerle oynarım (codm, carx street gibi vb.), s serisinin pil optimizasyonu iyidir ama sizde kesin olarak bir problem var, garanti belgesi ile geldiyse gidin garantiye verin, ha ama ürün deforme olmuş falan dediniz, garantisi yoksa yetkili bayii ile görüşün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…