Samsung Galaxy S20+ nasıldır?

Eminn1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zamandan sonra en iyi fiyat performans ürünü olarak S20+'ı seçtim. Ama aklımda birçok soru var. Cihazda Exynos 990 işlemcisi yüzünden çok fazla ısınma, pil tüketimi ve oyunlarda kasma gibi şeyler oluyormuş. Son güncellemelerle ısınma problemlerini hallettiklerini duydum ama ne kadar doğru bilemiyorum. Pilde 28 Watt hızlı şarj desteği olduğu için pil hızlı tükense bile kısa sürede şarj edebileceğim için fazla sorun etmiyorum. Ayrıca pil konusunda insanlar genelde bana iPhone 11'i önerse de aşağıda koyacağım linkte S20+'ın 60Hz ekran kullanımında iPhone 11'den çok daha iyi performans verdiğini görebilirsiniz. YouTube'da S20+'ın kamera testlerini izlediğimde gayet iyi performans verdiğini gördüm. O videoları izlerken işlemcinin SD865 mi Exynos 990 mı olduğuna dikkat etmedim ve izlediğimde gerçekten çok güzel performans verdiğini gördüm. İşlemciden kaynaklı kameralarda farklılık olur mu, olsa bile bu devasa boyutlara ulaşır mı? Sadece kullanan ve deneyimi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. İyi günler!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
SD 865, Exynos 990 modelinden daha güçlü bir yonga. Exynos 990 modelinin doğrudur batarya tüketimi kötü, ısınması SD 865 modeline göre fazla. Oyun oynadıktan sonra SD 865 modeline göre yük altında daha çabuk güç kaybediyor. Ancak işlemcisi abartıldığı kadar ısınmıyor bunu belirteyim. S20 serisi cihazlar iyi telefonlar. Her ne kadar yonga seti beklentilerin altında kalsa da tercihe göre gayet alınabilir modeller.

Geri
Yukarı