Samsung Galaxy S21 FE 5G Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy S21 FE 5G

Samsung Electronics, Galaxy S21 serisinin en yeni üyesi Galaxy S21 FE 5G’yi tanıttı. Kullanıcıları, kendilerini keşfetmeye ve ifade etmeye teşvik eden çok fonksiyonlu Galaxy S21 FE, Samsung hayranlarının en sevdiği Galaxy S21 premium ürün özelliklerini bir araya getiriyor. Tasarımıyla öne çıkan cihaz, Galaxy S21’in üstün özellikleriyle donatıldı. “Kullanıcılar için kendini ifade etmenin yeni yolları” Tasarımıyla Galaxy […]

Devamı: Samsung Galaxy S21 FE 5G Tanıtıldı! İşte Özellikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Şarj adaptörü, bataryası, FHD+ olması ve 700$ fiyat etiketi bence alınmaması için yeterli sebepler. OIS, IP68, 120 Hz ekran, 240 Hz dokunma hassasiyeti ve Dynamic AMOLED bu kadar fiyat arttırmamalı. Ayrıca Türkiye pazarında Exynos 2100 mü yoksa Snapdragon 888 versiyonu satılacağı kesin değil. Exynos 2100 hali satılırsa direkt alınmaz bile diyebilirim.

Şarj adaptörü, bataryası, FHD+ olması ve 700$ fiyat etiketi bence alınmaması için yeterli sebepler. OIS, IP68, 120 Hz ekran, 240 Hz dokunma hassasiyeti ve dynamic AMOLED bu kadar fiyat arttırmamalı. Ayrıca Türkiye pazarında Exynos 2100 mü yoksa Snapdragon 888 versiyonu satılacağı kesin değil. Exynos 2100 hali satılırsa direkt alınmaz bile diyebilirim.

Gayet uygun bir fiyat. 🤔

Şarj adaptörü, bataryası, FHD+ olması ve 700$ fiyat etiketi bence alınmaması için yeterli sebepler. OIS, IP68, 120 Hz ekran, 240 Hz dokunma hassasiyeti ve Dynamic AMOLED bu kadar fiyat arttırmamalı. Ayrıca Türkiye pazarında Exynos 2100 mü yoksa Snapdragon 888 versiyonu satılacağı kesin değil. Exynos 2100 hali satılırsa direkt alınmaz bile diyebilirim.
Exynos bana göre en kötü işlemci diyebilirim. Sırf bu yuzden Samsung satın almıyorum artik. Oyun ve Render performansı berbat.

Exynos bana göre en kötü işlemci diyebilirim. Sırf bu yuzden Samsung satın almıyorum artik. Oyun ve Render performansı berbat.
Exynos 2100 kötü değil ama asla bi' Snapdragon 888 etmez tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı