Samsung Galaxy S22 alınır mı?

Samsung zaruri ise ve S23 FE'yi beğenmediyseniz 2 seçenek var:
  • Bir süre daha S20 FE ile devam ederek bütçe artırıp S23 almak.
  • Kaliteli güçlü bir powerbank + S22 almak.

Elimde Xiaomi Redmi Note 8 var şarjı bana genellikle yetiyor sadece eve geldigimde %20 gibi şarjı kalıyor 4-5 gibi o zaman şarja takıyorum. Keşke bütçe arttırıp S23 alabilsem ama maalesef parasını ailem vericegi için çıkabilecekleri maksimum bütçe 22-23K civarı. Powerbank konusunda alabilirim duruma göre.
Benim için çok büyük bir sıçrama olacak S22 bile.

Samsung olması şart mı? Bütçeniz nedir?

Max 23K diyebilirim. Samsung olması şart degil ama Samsung'un yazılımı ve kamera olsun çok begendim. Elimi bir daha Xiaomi'ya da Redmi telefonlara sürmek istemiyorum normal bir sistem uygulamasını açarken bile önüme reklam çıkıyor.

Son düzenleme:
Elimde Xiaomi Redmi Note 8 var şarjı bana genellikle yetiyor sadece eve geldigimde %20 gibi şarjı kalıyor 4-5 gibi o zaman şarja takıyorum. Keşke bütçe arttırıp S23 alabilsem ama maalesef parasını ailem vericegi için çıkabilecekleri maksimum bütçe 22-23K civarı. Powerbank konusunda alabilirim duruma göre.
Benim için çok büyük bir sıçrama olacak S22 bile.
Başka bir yerde S20 FE ile ilgili soru sormuşsunuz. O yüzden onu kullanıyorsunuz zannettim. Bu arada MIUI arayüzünde çıkan reklamlar kapatılabiliyor, bilgisini vermiş olayım. Batarya ve hızlı şarj beklentisi olmayan birini S22 her konuda memnun edecektir.

Başka bir yerde S20 FE ile ilgili soru sormuşsunuz. O yüzden onu kullanıyorsunuz zannettim. Bu arada MIUI arayüzünde çıkan reklamlar kapatılabiliyor, bilgisini vermiş olayım. Batarya ve hızlı şarj beklentisi olmayan birini S22 her konuda memnun edecektir.

Peki elimdeki telefona göre nasıl bir bataryası olur karşılaştırırsak?

Bu iki cihazı batarya olarak nasıl doğru bir şekilde karşılaştırabiliriz bilmiyorum. Belki Gsmarena'dan bakabilirsiniz.

Evet çok eski bir telefon oldugu için saçma zaten. Bu arada S20 FE için sormamın sebebi o zaman 15k gibi bütçem vardı biraz arttırdım ailemle konuşup. Yıl sonu notlarımın iyi gelmesi ve dogum günümün yaklaşması falan.

Evet çok eski bir telefon oldugu için saçma zaten. Bu arada S20 FE için sormamın sebebi o zaman 15k gibi bütçem vardı biraz arttırdım ailemle konuşup.
Anladım. Benim kızım olsanız GT2'yi almıştım size yeterdi bence :) bütçe olarak çocukların ailesini de düşünmesi gerek. Kalan para farklı ihtiyaçlar için kullanılabilir. Tercih size kalmış. İyi batarya ya da kaliteli kamera arasında bir ayrıma gitmeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı