Samsung Galaxy S22 Ultra Kamera Detayları Ortaya Çıktı

Bu kamera tasarımları bu şekilde giderse Samsung S4 Zoom tasarımını yeniden görebiliriz.

Şu kocaman lens sevdasından ne zaman vaz geçiçekler? Ya kardeşim ister 200MP'lik sensör "zaten oda yapay zeka AI upscale". Yapsan bile yine de yetişemez o fotoğraf makinelarına yetişemezzzz ayrıca Sony'nin yaptığı telefonlar küçük lenslere sahip ama taş gibi sinematik falan çekebiliyor ne bu israr?

Haberi açıp bakmadın sanırım. Başlıktaki sadece tesmili görsel, gerçeği böyle olacak:

Megapiksel amacında değil ki adamlar? O sensörün o kadar büyük olmasının sebebi düşük ışık performansı.

Kameralar böyle olmuş galiba. Makalenin tamamına gidip buldum bu görseli. Pek hoşuma gitmedi, çok fazla kamera koymuşlar. 3 tane yetiyordu bence.

Kameralar böyle olmuş galiba. Makalenin tamamına gidip buldum bu görseli. Pek hoşuma gitmedi, çok fazla kamera koymuşlar. 3 tane yetiyordu bence.

Kamera çıkıntısı rezalet durmuş bana göre.
Bari etrafına bir kaplama, kabarıklık, çıkıntı koysalar Apple'ın iPhone serileri gibi.
Final tasarımı olup olmadığı belli mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…