Samsung Galaxy S22 veya S22+ alınır mı?

AdemAldemirr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Samsung S22 veya S22+ almayı düşünüyorum kullanan var mı acaba internetteki yorumlar gibi ısınma sorunu var mıdır?

Merhaba, Samsung S22 veya S22+ almayı düşünüyorum kullanan var mı acaba internetteki yorumlar gibi ısınma sorunu var mıdır?

Hocam yeni unpacked etkinliğini beklemek daha mantıklı olacaktır.

Oyun oynayacaksan ısınıyor ama günlük kullanımda ısınmadan şikayetçi olan birisini görmedim.

S22 çok iyi cihaz bence pil çok mutlu etmeyenilir ama, ayrıca yerinde olsam şubat başında olacak yeni Samsung telefon tanıtımını beklerdim.

S22 çok iyi cihaz bence pil çok mutlu etmeyenilir ama, ayrıca yerinde olsam şubat başında olacak yeni Samsung telefon tanıtımını beklerdim.
İyi bir şey çıkar mı? Bu gün tanesi 2000'den 3 tane S9+ aldım ilanı gördüm gittim aldım hatta alırken adamın telefonu susmuyordu alıcılar yüzünden. Kendiminkini ve o 3 tanesini verip 13000 indirim yaptırabiliyorum. S21 alırsam bedavaya geliyor.

İyi bir şey çıkar mı? Bugün tanesi 2000'den 3 tane S9+ aldım ilanı gördüm gittim aldım hatta alırken adamın telefonu susmuyordu alıcılar yüzünden. Kendiminkini ve o 3 tanesini verip 13000 indirim yaptırabiliyorum. S21 alırsam bedavaya geliyor.

S23 çıkışı ile bir ihtimal S22 biraz daha ucuzlar veya S23 sizi daha çok cezbedebilir. Yani bunlar biraz düşük ihtimaller tabii ama zaten 1 Şubat'ta olacak tanıtım.

Yeni konular

Geri
Yukarı