Elektronik Samsung Galaxy S23 8 GB 256 GB (Samsung Türkiye garantili) 26.999 TL!

Ben S23'ümde herhangi bir ısınma sorunu yaşamadım ilk kurulum dışında. Pilinden de gayet memnunum 7-8 saat ekran sürelerini zorluyorum. En iyisi Samsung Shop'a ve açabildiğiniz her yere şikayet açın servis en sonunda çözemeyeceği için bir üst telefon modeli ile değişime gidecektir.
O zaman bu milyonda bir şansı bana gelmiş😂 Emin olun şuana kadar kaç defa Samsung Çözüm merkezinden arandım. Genel merkezinden ve Smart tutor teknik ekiplerine kadar herkesle görüşme ve şikayet sağladım. Hatta Ankara BDH servisine göndermek istedim. Göndertmiyorlar. Bursa'da servis bulunduğu için gönderseniz de iade ederiz diyorlar. Bursa'nın bilgisizliği ve cahilliğine kaldım maalesef.

Buds2 cihazım var kutusunun sarj problemi vardı hızlı bitiyordu sarjı. Bana servisteki çalışan "bu kutu kulaklıkları sadece 1 kere sarj eder ve sonra sarjı biter" dedi😂 İnanabiliyormusunuz ya. Böyle bilgisiz ekiplere kaldım maalesef. Biri 47 dereceye kadar normal diyor servise almıyor, 48'e çıkınca gidiyorum servise bu sefer 55 derece diyorlar. Valla bunaldım😂 Çözüm merkezi "siz servise gidin biz servise gerekli bilgilendirmeyi sağlayacağız" diyorlar sonra servise verdiğim zaman ortadan kayboluyorlar. Servisteki yetkili de ısınmanın normal olduğunu ve yeni gelişen cihazların daha fazla ısındığını belirtti. Servisin müdürüymüş yani😂 Servisten sonra servis dışı görevlilerine sorunum iletilmiş incelenmiş normal denilmiş. Şimdi sosyal medyada her yerden şikayet belirttim. Yine aradılar. Oyun eklentileri üzerinden paylaştığım 50 derece sıcaklık görseli ile tekrar bölge ekiperine şikayetim paylaşılmış. Pazartesi için dönüş bekliyorum bakalım. Yine ne bahanesi sunacaklar çok merak ediyorum. 1 aydır ne kadar şikayet etsem de çözüm olmadı maalesef. Çözüm merkezi elimizden bir şey gelmiyor diyordu zaten😂

O zaman bu milyonda bir şansı bana gelmiş😂 Emin olun şuana kadar kaç defa Samsung Çözüm merkezinden arandım. Genel merkezinden ve Smart tutor teknik ekiplerine kadar herkesle görüşme ve şikayet sağladım. Hatta Ankara BDH servisine göndermek istedim. Göndertmiyorlar. Bursa'da servis bulunduğu için gönderseniz de iade ederiz diyorlar. Bursa'nın bilgisizliği ve cahilliğine kaldım maalesef.

Buds2 cihazım var kutusunun sarj problemi vardı hızlı bitiyordu sarjı. Bana servisteki çalışan "bu kutu kulaklıkları sadece 1 kere sarj eder ve sonra sarjı biter" dedi😂 İnanabiliyormusunuz ya. Böyle bilgisiz ekiplere kaldım maalesef. Biri 47 dereceye kadar normal diyor servise almıyor, 48'e çıkınca gidiyorum servise bu sefer 55 derece diyorlar. Valla bunaldım😂 Çözüm merkezi "siz servise gidin biz servise gerekli bilgilendirmeyi sağlayacağız" diyorlar sonra servise verdiğim zaman ortadan kayboluyorlar. Servisteki yetkili de ısınmanın normal olduğunu ve yeni gelişen cihazların daha fazla ısındığını belirtti. Servisin müdürüymüş yani😂 Servisten sonra servis dışı görevlilerine sorunum iletilmiş incelenmiş normal denilmiş. Şimdi sosyal medyada her yerden şikayet belirttim. Yine aradılar. Oyun eklentileri üzerinden paylaştığım 50 derece sıcaklık görseli ile tekrar bölge ekiperine şikayetim paylaşılmış. Pazartesi için dönüş bekliyorum bakalım. Yine ne bahanesi sunacaklar çok merak ediyorum. 1 aydır ne kadar şikayet etsem de çözüm olmadı maalesef. Çözüm merkezi elimizden bir şey gelmiyor diyordu zaten😂
Dediğim gibi hocam, donanımhaber'de S23+'sında çeşitli sorunlar yaşayıp bir üst modelle değişim alan var

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230813_121525_DH.jpg
    Screenshot_20230813_121525_DH.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 73
  • Screenshot_20230813_121543_DH.jpg
    Screenshot_20230813_121543_DH.jpg
    262,5 KB · Görüntüleme: 62
Kronik sorunlu ne demek biliyorsun diye düşünüyorum. Her S23 cihazında ortaya çıkmış bir sorun demek oluyor. Evet cihazım fabrika hatalı bir cihaz. Ve bu sorunla karşılaşan 2 kişi daha gördüm. Demek oluyor ki S23 cihazlarında her 1000 kişiden 2'si sorunlu diyelim. Burada sorununu bilmeyip bize söylemeyenler de var. S23 cihazlarının kimisi sorunsuz iken kimisinin sorunlu olduğu ortaya çıkıyor. Bu yüzden tavsiye etmedim. Riskli. Ben Galaxy S20 cihazımı 2 yıl kullandım. 45 dereceyi geçmezdi. S23 cihazı gölgede rahatça çıkıyor bu sıcaklıklara. Güneşe 2 sefer çıktım herhalde. O zaman da 53 dereceye çıkmıştı zaten.
S23 kullanıyorum. Bir kere 51 dereceye çıktı sıcaklık. Onda da arabanın içinde 10 dakika boyunca 40 derece sıcaklıkta bekledi telefon. Elime alamıyordum telefonu o derece yanıyordu çerçeveler. Normal kullanımda bu telefon 53 dereceye çıkmaz kardeşim çıkarsa da sen o an o telefonu kullanamazsın elinde tutamazsın. 1.5 saattir aralıksız. 26-27 derece oda sıcaklığında Chrome Twitter Instagram kullanıyorum ve sıcaklık bu şekilde.

Cevap yazılmış başka bir kullanıcıya daha sonra gördüm.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230813_140227_CPU-Z.jpg
    Screenshot_20230813_140227_CPU-Z.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 68
S23 kullanıyorum. Bir kere 51 dereceye çıktı sıcaklık. Onda da arabanın içinde 10 dakika boyunca 40 derece sıcaklıkta bekledi telefon. Elime alamıyordum telefonu o derece yanıyordu çerçeveler. Normal kullanımda bu telefon 53 dereceye çıkmaz kardeşim çıkarsa da sen o an o telefonu kullanamazsın elinde tutamazsın. 1.5 saattir aralıksız. 26-27 derece oda sıcaklığında Chrome Twitter Instagram kullanıyorum ve sıcaklık bu şekilde.

Cevap yazılmış başka bir kullanıcıya daha sonra gördüm.
53 dereceye çıktı ama kasa kasa kullandım telefonu.

Dediğim gibi hocam, donanımhaber'de S23+'sında çeşitli sorunlar yaşayıp bir üst modelle değişim alan var
Bursa'da bulunan bilgisiz bir servis yüzünden cihazımın değişimi sağlanmıyor maalesef. Elimden gelen her şeyi yaptım ama maalesef bilgisiz bir ekibe kaldım. Buradaki çalışanların nerdeyse hepsi Iphone kullanıyor. Çalışanlar, kapıda bulunan "teknisyen aranır" veya "eleman aranır" gibi duyurularla çalışmaya geliyorlar. Daha önce bu notu kapıda görmüştüm. Ve zaten de şuan serviste yeni mezun insanlar teknisyen olarak çalışıyor. Çocuk önlük takmış gelmiş benim telefona yazılım atıyor, keko keko tipler😂

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230805_134248_Device Info HW.jpg
    Screenshot_20230805_134248_Device Info HW.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 58
53 dereceye çıktı ama kasa kasa kullandım telefonu.

Bursa'da bulunan bilgisiz bir servis yüzünden cihazımın değişimi sağlanmıyor maalesef. Elimden gelen her şeyi yaptım ama maalesef bilgisiz bir ekibe kaldım. Buradaki çalışanların nerdeyse hepsi Iphone kullanıyor. Çalışanlar, kapıda bulunan "teknisyen aranır" veya "eleman aranır" gibi duyurularla çalışmaya geliyorlar. Daha önce bu notu kapıda görmüştüm. Ve zaten de şuan serviste yeni mezun insanlar teknisyen olarak çalışıyor. Çocuk önlük takmış gelmiş benim telefona yazılım atıyor, keko keko tipler😂
Hocam siz ilk önce Samsung'a danışmak yerine Samsung'tan bağımsız bir servise mi verdiniz telefonu ? Ben olayı anlayamadım Samsung'un müşteri memnuniyeti açısından yardımcı olması lazım normalde ilk onlara yöneldiğinizde.

Bence çok ters bir servise denk gelmişsiniz. Şikayetinizi ŞikayetVar üzerinden ve THH üzerinden yapın direkt genel merkeze yönlendirilin

Hocam siz ilk önce Samsung'a danışmak yerine Samsung'tan bağımsız bir servise mi verdiniz telefonu? Ben olayı anlayamadım Samsung'un müşteri memnuniyeti açısından yardımcı olması lazım normalde ilk onlara yöneldiğinizde.

Bence çok ters bir servise denk gelmişsiniz. Şikayetinizi Şikayetvar üzerinden ve THH üzerinden yapın direkt genel merkeze yönlendirilin

İlk önce Samsung'a danıştım ve yazıda bahsettiğim gibi Samsung çözüm ekiplerinin yönlendirmesi ile Samsung'un kendi teknik servisine gittim🙂 Şikayetvar üzerinden yazdım yine çözüm merkezinden serhise yönlendirildim yine ellerinden bir şey gelmediğini söylediler. THH ile birkaç ay uğraşmak istemedim açıkçası Samsung Türkiye'nin sosyal medyalarınfa yaptığın şikayetler ve ısınmaya dair kanıt görsellerini paylaştıktan sonra ellerinden bir şey gelmeyen çözüm ekibi yine arayıp görseller ile birlikte tekrardan bölge görevlilerine iletildiğini ve incelendiğini belirtti. Bugün sonuçlanacak ve aranacağım. İnşallah umduğum gibi olur. Yoksa THH'ye çoktan başvuru sağlamıştım. Keşke başta başvursaydım da 1 ay mağdur edilmeseydim. Şimdi aklımda S23'ü satıp Yd S23 Ultra almak var😂 Ama sorunlu ve servis tarafından çiziğe uğradı. Bu yüzden satamıyorum. Servis te üzerinden 1 ay geçtiği için yapamayız diyor. Halbuki Servis'ten sonra tatile gittim ve hiç fark etmedim. Fark ettikten sonra çok geç kalmıştım. Ben eSIM kullanıyorum. SIM tepsisini hiç ama hiç açmadım. Servisteki eleman ilk önce üst mikrofona, sonra alttaki deliklere sokara anca buldu. Sonrasında çizmiş maalesef. Ama ellerinden bir şey gelmiyormuş, yapamıyorlarmış. 1 tane SIM tepsisini değiştirmek zormuş yani. Servise alınmadan önce vs fotoğraflarını çekiyorlar ama onlar da boş yere çekiliyor öğrendiğim kadarıyla prosedür gereği çekiyorlar ama çekmiş olmak için. Daha kenarındaki demirleri 1 hafta önce çıkardım o derece cihazı kılıftan çıkarmayan ve SIM kart hiç takmamış insanım😂

Dosya Ekleri

• IMG_7268.JPG
    IMG_7268.JPG
    229 KB · Görüntüleme: 39
  • 20230805_102237.jpg
    20230805_102237.jpg
    230,6 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı