Samsung Galaxy S23FE vs S22

yagizdmrc

Picopat
Daha fazla  
Çok kararsızım ikisi içinde herkes kötü yönlerini söylüyor hangisini alacağım hiçbir fikrim yok.
S22'nin bataryası günü çıkarır mı?
S23FE ye de çok kalın ve kaba diyorlar çok rahatsız ediyor mu kullananlar beni bilgilendirebilir mi?
Benim için pil günü çıkarsa yeter oyun olarak sadece pes oynuyorum kamerada çok gerekli değil azıcık iyi olsa kurtarır beni 4-5 yıl kasmadan götürecek telefon arıyorum kullananlar bilgilendirirse sevinirim.

Bütçeniz 26K'ya kapalı kutu yurt dışı S23 Ultra'ya çıkar mı? SIM başina 4 ay bu yıl 8 ay kaydettirmede kullanabilirsini, yılbaşında yenileniyor yeniden 8 ay. Seneye ağustosa kadar da 5000TL bulur server kaydı yaptırırsınız.

Batarya olarak S23 FE daha iyi, S22'nin bataryası biraz zayıf. S23 FE'yi ablam aldı biraz kalın olduğu doğrudur ama çok kaba değil. İki cihaz da 4-5 sene götürür ve kameraları gayet yeterli.

Bütçeniz 26K'ya kapalı kutu yurt dışı S23 Ultra'ya çıkar mı? SIM başina 4 ay bu yıl 8 ay kaydettirmede kullanabilirsini, yılbaşında yenileniyor yeniden 8 ay. Seneye ağustosa kadar da 5000TL bulur server kaydı yaptırırsınız.
maalesef daha fazla çıkmama babam izin vermez

Batarya olarak S23 FE daha iyi, S22'nin bataryası biraz zayıf. S23 FE'yi ablam aldı biraz kalın olduğu doğrudur ama çok kaba değil. İki cihaz da 4-5 sene götürür ve kameraları gayet yeterli.
çok göze batıyormu kalınlık ve ekran gövde oranı

S22 bataryada üzer. Gidip mağazada S23 FE'yi inceleyebilirsiniz, hoşunuza giderse alırsınız.
s23 fe in eksi yönleri varmı

maalesef daha fazla çıkmama babam izin vermez

çok göze batıyormu kalınlık ve ekran gövde oranı
Çerçeveleri biraz kalın ama rahatsız etmiyor kalınlık olarak biraz kalın fakat ben kalın cihaz sevdiğim için bana güzel geldi ama normal kullanıcıyı rahatsız edecek kadar kalın değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı