Samsung Galaxy S24 FE Tasarımı Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy S24 FE

Hakkında birçok söylenti yapılan Galaxy S24 FE modeli Samsung’un ürün yazılımı sunucusunda tasarımıyla beraber görüldü. Sızıntıyı yapan Tarun Vats, telefonun Avrupa’da “SM-S721B” model numarasıyla satışa sunulacağını ortaya çıkardı. Samsung’un ilk test One UI ürün yazılımını sunucusuna henüz yüklediğini göz önüne alırsak S24 FE’nin resmi lansmanına uzun bir süre var demektir. Daha önceki sızıntılar cihazın 2024’ün […]

Devamı: Samsung Galaxy S24 FE Tasarımı Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Dedikleri gibi S24 donanımı ve resimdeki tasarımla gelirse f/p olarak en iyi telefon olur.

25-30 bin TL için tabii ki.

Hocam S23 ve 24 FE arasında kaldım. Hangisi alınmalı? Exynos işlemcilere ön yargılı değilim bu arada.
24FE'yi bekle derim ben. Genel özellikler falan iyice kesinleşsin, beklendiği gibi gelirse güzel olur, güncellik avantajı da var.

Exynos ön yargısını anlamakta zorlanıyorum ben zaten, evet 990 kötüydü ona eyvallah. 2 yıl S21+ kullandım, Exynos 2100'dü. Hiçbir şey de olmadı. Şimdi S24+ geçtim Exynos 2400, telefon ne ısınıyor ne elimde patlıyor :D. Her nesil giderek daha da iyileşen bir işlemci ailesi varken sırf marka fanboyluğundan S23 vs S24 konusu açan adama S23 al diyorlar, şaka gibi.

S23 işlemcisi ile gelecektir. Ekran kenarları kalın olur kamerada da eksikleri olur yoksa S23 satmaz.
Kamerada eksikleri olacak, hatta S23 FE'deki sensörlerle gelecek yüksek ihtimal, tasarım belirsiz ama çok çok yüksek ihtimalle Exynos 2400 ile gelir. Tasarım da düzgün olursa bu sefer muhtemelen victus+ ile gelir. S23 FE Exynos 2300 diye bir işlemci olmamasından ve exynos ile satmak istedikleri için 2200 ile geldi, burada değişecektir.

Eki Görüntüle 2197484
Hakkında birçok söylenti yapılan Galaxy S24 FE modeli Samsung'un ürün yazılımı sunucusunda tasarımıyla beraber görüldü. Sızıntıyı yapan Tarun Vats, telefonun Avrupa'da “SM-S721B” model numarasıyla satışa sunulacağını ortaya çıkardı. Samsung'un ilk test One UI ürün yazılımını sunucusuna henüz yüklediğini göz önüne alırsak S24 FE'nin resmi lansmanına uzun bir süre var demektir. Daha önceki sızıntılar cihazın 2024'ün […]

Devamı: Samsung Galaxy S24 FE Tasarımı Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

OLED ekran mı?
Ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı