Samsung Galaxy S24 Ultra İncelemesi

Bakın benzerleri Facebook, Twitter ya da diğer platformlarda da oluyor. Instagram'da da, ne görüneceğine oradaki araçlar karar veriyor artık, insan denetimi çağı bitmedi ama azalıyor. Mühendisleri dahi bunu bir noktada açıklayamayacak.

Silersem ya da arkadaşların sildiğini görürsem emin olun bir insan olarak bunu açıklarım.

Bakın benzerleri Facebook, Twitter ya da diğer platformlarda da oluyor. Instagram'da da, ne görüneceğine oradaki araçlar karar veriyor artık, insan denetimi çağı bitmedi ama azalıyor. Mühendisleri dahi bunu bir noktada açıklayamayacak.

Silersem ya da arkadaşların sildiğini görürsem emin olun bir insan olarak bunu açıklarım.
Ben de son kez yazayım o halde. Başka hesap olayından bahsetmiyorum, ben kendi hesabımdan bahsediyorum, siz de gördünüz benim yorumlarım sizin kanalınızda görünmüyor video altlarında. İkincisi ben yorum silmekten değil profil engellemekten-kısıtlamaktan bahsediyorum. Tabii ki tonla yorumu iyi ya da kötü diye incelemeniz zaman alır, bu yüzden profil engelleme gibi özellikler koymuş you tube ve bir kere yapıldığında sadece yazan kişi yorumunu görüyor başkası görmüyor. Yani demin dediğiniz türde sabit fikirli ve senaryo kuran biri değilim. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı