Samsung Galaxy S3 İçin Custom ROM Tavsiyesi

Atayas

Kilopat
Daha fazla  
Aklımda 2 tane ROM var. LineageOS ve Resurrection Remix Os. Sizce bunlardan hangisini telefonuma kurarsam iyi bir karar vermiş olurum.
Ayrıca benim için pil ömrüde önemli tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lineage OS şu an en stabili olmakla birlikte gayet hoş arayüze ve değiştirebileceğiz arayüz desteğine de sahip. Önerim Lineage. Umarım Yardımcı Olabilmişimdir :)

Yeni nesil Romların pil ömrü ve stabilite bakımından pek iyi olduğunu düşünmüyorum. Bence S3'e en çok CM 11/CM 12 yakışıyor. Daha yenilerine sıcak bakmıyorum.

Ama Rom tercih işi bana göre en öznel şeylerden birisidir. Deneyin, beğenmezseniz başka bir Rom yükleyin.

Yeni nesil Romların pil ömrü ve stabilite bakımından pek iyi olduğunu düşünmüyorum. Bence S3'e en çok CM 11/CM 12 yakışıyor. Daha yenilerine sıcak bakmıyorum.

Ama Rom tercih işi bana göre en öznel şeylerden birisidir. Deneyin, beğenmezseniz başka bir Rom yükleyin.
Peki pil ömrü için hangi romu tercih etmeliyim ?

@Atayas Ben güvenlik güncellemeleri eklenmiş olan LineageOS 11 kullanıyorum. Bir nevi modifiye edilmiş CM11 denebilir. En kullanılabilir olan Rom olduğunu düşünüyorum. XDA'da bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı