Samsung Galaxy S3 logoda kalıyor

Emir Bozat

Kilopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Selam.
Cihazim onceden Samsung Galaxy yazisinda kalıyordu batarya degistirince duzeldi fakat durum tekrarladi şu an ise animasyonda kalıyor LineageOS 20.0 yani Android 13 kurulu acilis animasyonu 5-10 dk bekletiyor ve ekran parlakligi hafif kisiliyor ve kapaniyor tekrar aciliyor bu durup dururken oldu cihaz normal sarjini doldurup yattim sabah kalktigimda acilmiyordu bu neden boyle? Anakartmi atizali TWRP aciliyor.

Selam.
Cihazim onceden Samsung Galaxy yazisinda kalıyordu batarya degistirince duzeldi fakat durum tekrarladi şu an ise animasyonda kalıyor LineageOS 20.0 yani Android 13 kurulu acilis animasyonu 5-10 dk bekletiyor ve ekran parlakligi hafif kisiliyor ve kapaniyor tekrar aciliyor bu durup dururken oldu cihaz normal sarjini doldurup yattim sabah kalktigimda acilmiyordu bu neden boyle? Anakartmi atizali TWRP aciliyor.
İşlemcisi Android 13'ü kaldıramıyor. Android 9 veya 10 kurmanız daha mantıklı.

Hocam bu tarz hatalar olası, stock ROM kurmanızı tavsiye ederim.

Android 4.X destegi kesildigi icin guncel uygulamalari kullanamiyorum.

Uzun zamandır kuruluysa normaldir hocam zaten. Bir ROM'u 2-3 aydan fazla kullanmak ROM'u bozuyor. Benim ginkgo cihazımda da aynı şekilde. Bozulmasının sebebi ise yamalarının düzgün olmaması. Wipe yapıp ROM'u yeniden flashlayın.

MIUI 8 temali bir ROM var Android 6 surumlu bir sorun çıkartır mı?

Android 4.X destegi kesildigi icin guncel uygulamalari kullanamiyorum.

MIUI 8 temali bir ROM var Android 6 surumlu bir sorun çıkartır mı?
MIUI temali kullanmanizi tavsiye etmem, Lineage'in Android 8.X-9.X-10.X versiyonlarından birisi varsa kurabilirsiniz. Veyahut dediğim gibi Wipe yapıp ayni romu tekrardan kullanmanizda sakinca yoktur.

MIUI temali kullanmanizi tavsiye etmem, Lineage'in Android 8.X-9.X-10.X versiyonlarından birisi varsa kurabilirsiniz. Veyahut dediğim gibi wipe yapıp ayni ROM'u tekrardan kullanmanizda sakinca yoktur.

ROM'un icindekileri Backup yapip geri kurtabilir miyim?
16734478180978035202562996273256.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı