Samsung Galaxy S3 Yazısında Takılıp Kalıyor

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
Öncelikle telefon sizinde bildiğiniz gibi baya bir eski.

Aylar geçti bozulalı ancak ben genede belki bir umut vardır diye açıyorum konuyu.

*Daha önce aynı sorunu bir kez daha yaşamıştım ancak kendi kendine en sonunda açılmıştı.
-Telefonumu açmaya çalıştığım zaman Samsung Galaxy S3 GT-I9300 yazısında kalıyor ve telefon açılmıyor.
-Telefona reset atmayı deniyecektim ancak ses tuşları ve home tuşu çalışmıyor.
-Telefoncular 100 Lira gibi birşey istiyor sanırım ancak deymez böyle bir telefon için çok eski kasıyor ekranında kırığı bile var ama iyi kötü işime yarıyordu.
-Hala düzeltebilmem için bir ihtimal var mıdır acaba yardım edebilirmisiniz ?
-Ve telefon kapalıyken format atabilmem için bilgisayardan kullanabileceğim bir uygulama var mı ?

Telefonun ses güç ve home tuşu çalışsaydı download moduna alıp yeniden yazılım yüklemeyi deneyebilirdiniz ancak tuşlar çalışmıyorken deneyebileceğimiz çok bir şey yok.

Sadece güç tuşu çalışıyor yani telefonu açmaya yarıyan ama belki bir ihtimalle ses tuşunu da çalıştırabilirim.

Öncelikle telefon sizinde bildiğiniz gibi baya bir eski.

Aylar geçti bozulalı ancak ben genede belki bir umut vardır diye açıyorum konuyu.

*Daha önce aynı sorunu bir kez daha yaşamıştım ancak kendi kendine en sonunda açılmıştı.
-Telefonumu açmaya çalıştığım zaman Samsung Galaxy S3 GT-I9300 yazısında kalıyor ve telefon açılmıyor.
-Telefona reset atmayı deniyecektim ancak ses tuşları ve home tuşu çalışmıyor.
-Telefoncular 100 Lira gibi birşey istiyor sanırım ancak deymez böyle bir telefon için çok eski kasıyor ekranında kırığı bile var ama iyi kötü işime yarıyordu.
-Hala düzeltebilmem için bir ihtimal var mıdır acaba yardım edebilirmisiniz ?
-Ve telefon kapalıyken format atabilmem için bilgisayardan kullanabileceğim bir uygulama var mı ?
Kardeşim; sorununuzun birkaç çözümü var.
1. Usb soketi.
2. Home ve diğer tuşlarda nemlenme olduğunda.
3. Yazılımsal.
Çözümü USB ile genelde çözülür, olmazsa tuşları temizlenir. Yazılım 2 şekilde USB aparat ve PC den müdahale ile sırasıyla deneniyor.

Kardeşim; sorununuzun birkaç çözümü var.
1. Usb soketi.
2. Home ve diğer tuşlarda nemlenme olduğunda.
3. Yazılımsal.
Çözümü USB ile genelde çözülür, olmazsa tuşları temizlenir. Yazılım 2 şekilde USB aparat ve PC den müdahale ile sırasıyla deneniyor.
Yani hangi programı kullanmalıyım USB ile nasıl çözeceğim ?
Biraz daha açıklarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı