Samsung Galaxy S3 Mini İnceleme

Merhaba arkadaşlar, 5 gün önce S3 mini elime geçti ve gayet güzel bir telefon. Özelliklerinden bahsedecek olursak :
5 MP Kamera (720P Video çekebiliyor)
Android 4.1.1 İle geliyor, daha sonra 4.1.2'ye güncelliyorsunuz.
1 GHZ Çift çekirdekli işlemci
Süper Amoled 4 İnç ekran (480x800 Çözünürlüklü)
8 GB Hafıza
Dediğim gibi telefon kutudan Android 4.1.1 ile geliyor ve daha sonra 4.1.2'ye güncelliyorsunuz. Samsung'un Kendi ROM'u fazla iyi değil, ara sıra donuyor, çok fazla sayıda gereksiz uygulama var ve bunlar telefonu yavaşlatıyor. Size önerim CyanogenMod 11 kurmanız, lakin bende kurdum ve çok memnunum. Telefonu Samsung Galaxy S4'e benzetmek istersenizde size önerim dMod V6 olacaktır, şuan bende de o kurulu, S4'ün kilit ekranı vs. vs. geliyor ve gayet hızlı çalışıyor. Telefonun kamerasına gelirsek, bence bu fiyata göre gayet iyi bir kamerası var, ama nedense biraz geç çekiyor. Pil ömrüne gelelim, telefonun pili gayet iyi gidiyor, sizi rahat bir gün boyunca götürür, birde CyanogenMod yüklerseniz pil ömrü birazcık daha artıyor, tabii performans'da artıyor. Telefonu 5 gündün kullanıyorum ve buna dayanarak telefonun hiçbir sorunun olmadığını söyleyebilirim. Oyun yüklemedim, yakında oyun incelemeside gelebilir.
xGBVOv.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı