Samsung Galaxy S3 Mini İnstallation Aborted Hatası

blackos

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Ben birkaç aydır telefonumun çok yavaş olmasından şikayetçiydim. Samsung Galaxy S3 Mini kullanıyorum. İnternetten araştırma yaparken ROM denen birşey öğrendim ve dün CyanogenMod 12.1'i telefonuma kurmaya çalıştım. Önce Cwm yükledim ve root yaptım. Daha sonra CM dosyasını SD kartıma attım ve Cwm ile yüklemeyi başlattım. Ancak birkaç sanıye sonra şöyle bir uyarı yazdı:
Warning: No file_contexts*detected filesystem ext4 for /dev/block/mmcblk0p22... (* kısmından sonrası 2 kez daha tekrarlanıyor.) Daha sonra birkaç şey daha yazıyor ve Installation aborted diyor.
Yapamadığımı anlayınca telefonu kapattım. Normal olarak açmak istedim ancak Samsung Galaxy S3 Mini yazısında kaldı daha sonra cwm menüsü açıldı ve sürekli böyle oluyor. Download moda hala girebiliyorum. Şu an istediğim mümkünse CM GAPPS ile birlikte kurulsun. Mümkün değilse normal halinde kullanmaya devam edeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı