Samsung Galaxy S3 mini Şarj Sorunu

hengin

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Samsung Galaxy S3 mini telefonumda beni sinir eden özellikle dikkat etmezsem beni yarı yolda bırakabilecek bir sorunum var. Mesela Şarj %60 telefonu bir süre kullandıktan sonra telefon kendine reset atıyor ve %3 şarj ile açılıyor.(Tek sefere mahsus değil genellikle yapıyor) Ne yapabilirim? Garantisi hala var. Garantiye versem bir çare bulabilirler mi?
Telefon: Samsung Galaxy S3 mini GT-I8190.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pilin ömrü tamamlanmış gibi. Garantisi varsa pil değişimi yapılır.

Arkadaşımda da aynı sorun var. Yeniden başlattığında şarjı doluyordu. :) Muhtemelen pilde sıkıntı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,
Samsung Galaxy S3 mini telefonumda beni sinir eden özellikle dikkat etmezsem beni yarı yolda bırakabilecek bir sorunum var. Mesela Şarj %60 telefonu bir süre kullandıktan sonra telefon kendine reset atıyor ve %3 şarj ile açılıyor.(Tek sefere mahsus değil genellikle yapıyor) Ne yapabilirim? Garantisi hala var. Garantiye versem bir çare bulabilirler mi?
Telefon: Samsung Galaxy S3 mini GT-I8190.

Dostum aynısı bende de oluyor başka cihazda. Yeniden başlatınca veya kapanınca kendisi birden batarya 60' dan 20' ye filan düşüyor nedense. Bu diğer tanıdıkta da oluyor hep. Özellikle eski sürüm Android cihazlar da sık sık oluyor. Ancak pil hatası değil bu gösterge hatası. Bazen şarj olduktan sonra çıkarıyorum direk 79' a düşüyor. Fakat yarım saat filan oynayınca gösterge de yüzde bir bile düşmüyor. Yani bana göre normal.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı