Samsung Galaxy s3 mini sd kart

xdertu

Hectopat
beyler sd telefon görüyor dosyalar sd içine giriyom bilgisiyara bağlayıp sd karta müzik atıyom ama sd gözüküyor sonra çevirici aldım onla taktım müziklerim gözüküyor sildim tekrar yükledim sd telefona taktım telde sd içine giriyom ama içindekiler görmüyor lost ve android var sadece

S3' cihazımdada aynı sorun olmuştu sd kartı telefon üzerinden biçimlendirdim ve düzeldi sd kart içindeki bilgilerini bilgisayara yedekle
beyler sd telefon görüyor dosyalar sd içine giriyom bilgisiyara bağlayıp sd karta müzik atıyom ama sd gözüküyor sonra çevirici aldım onla taktım müziklerim gözüküyor sildim tekrar yükledim sd telefona taktım telde sd içine giriyom ama içindekiler görmüyor lost ve android var sadece

S3' cihazımdada aynı sorun olmuştu sd kartı telefon üzerinden biçimlendirdim ve düzeldi sd kart içindeki bilgilerini bilgisayara yedekleyip telefon üzerinden sd kartını biçimlendirmeyi denemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı