Samsung Galaxy S3 Neo

Yuksel Gedik

Hectopat
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
Merhabalar ben yaklaşık 1 hafta önce Samsung Galaxy S3 Neo aldım. Telefondan çok memnunum. Fiyatı 899 TL. 1.5 GB ram 1.2 ghz quad core işlemcisi var. 16 GB depolama alanı var. Oyun olarak Asphalt 8 yükledim. Herhangi bir kasılma vb. olay yok. Bütün uygulamalar Subway Surf , Temple Run 2 , Hill Climb Racing , Dr. Driving , Asphalt 8 , Jetpack Joyride , Minion Rush , Facebook , Twitter , Youtube , Retrica , Whatsapp , Google Chrome . Ram normal olarak 1 Gb kullanıyor internete bağlı uygulamalar çalışırken. Aşırı ısınma sorunu yok. Android 4.4.2 kitkat yüklü. Bilgilendirmek istedim iyi forumlar. Sormak istediğiniz soruları alabilirim.

Olabilir. Bilmiyorum

antutu testlerinde zenfone 5 daha iyi sonuc alıyor bende s3 neo ile asus zenfone 5 arasında kaldım :(

S3 neo al derim. İşlemci hızı çok ağır olmadığı sürece oyunlarda fazla fark etmez. Depolama alanı S3 neo nun daha fazla. ram de 1.5 GB yeterli seçim senin. Artı ve eksiklerine göre seçersin birini. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı