Samsung Galaxy S3 Neo nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kağan Demirtaş

Hectopat
Daha fazla  
Samsung'un yeni gördüğüm telefonu S3 Neo telefonu nasıldır? S3'ün yerine tercih edilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
S3'den farkı 1.5 GB RAM'i olması diye biliyorum biraz daha iyi yani.

Evet tercih edebilirsin ama bence Sony'e yönel. Sony telefonda daha iyi. Ben Xperia M2 kullanıyorum ve çok memnunum.

Samsung Galaxy S3 Neo'ya 4.4.4 güncellemesi mevcut. Berkhant Aykan Karabudak'ın dediği gibi S3 alıp Rom atmak mantıklı.

S3 Neo İçin 4.4.4 varda, neden S3 için yok anlamıyorum ki. :D Ve bence S3 Neo'yada güncelleme gelmez, ROM konularında S3 çok tuttu, Neo'su yerine kendisini alıp ROM atmak daha mantıklı. Ama onun fiyatlarına daha iyi cihazlarda var tabi şuan. S3'e 800 TL Desek, Zenfone 5 veya T50 alınabilir. :)

Bende S3 Neo ile S4 Mini arasında kaldım. S4 M'nin tasarımı, S3 Neo'nun donanımını beğendim.

Ben Samsung Galaxy S4 Mini kullanıyorum fakat CyanogenMod 11 yüklü. Cihazın garanti dışı kalmasını göze alıyorsan s4 mini iyidir ama donanıma önem veriyorsan s3 neo almanı tavsiye ederim.

Biraz daha bekleyerek bütçeni arttır bence. Eğer bütçen varsa hiç bekleme iPhone al derim. Sadece bir tavsiye. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı