Samsung Galaxy S3 ROM önerisi

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu siteye baktım. Ülkemiz için en son tarihli güncelleme Android 4.3 imiş. İndirmeyi denedim yavaş indirme ve kayıt istedi. Ya da premium üye ol dedi.. Şimdi benim telefon 4-5 yıllık, yani garanti artık yok. 4.3 yerine, telefonu kasmayacak sürüm öneriniz nedir? Zaten Galaxy S3 özelliklerini bilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
4.3 gibi demekten kastın TouchWiz olması ise şunu belirtmeliyim, hiçbir özel ROM stock ROM performansını veremez. Başlarda biraz zevkini yaşatır, ama uzun sürmez. Sana önerim LineageOS kurmandır. Uzun vadede de açık ara fark ile en başarılı ROM'dur kendileri.

hiçbir özel ROM stock ROM performansını veremez. Başlarda biraz zevkini yaşatır, ama uzun sürmez.
Buna katılmıyorum. Kernel ayarları düzgün yapılmış ve optimizasyonu yapılmış bir Custom ROM yeri geldiğinde Stok bir ROM'dan çok daha uzun süre aynı performansını koruyabilir.

Buna katılmıyorum. Kernel ayarları düzgün yapılmış ve optimizasyonu yapılmış bir Custom ROM yeri geldiğinde Stok bir ROM'dan çok daha uzun süre aynı performansını koruyabilir.
Yazımı düzgün okumadığınız için katılmıyorsunuz sanırım. Ben TouchWiz ROM'lardan bahsettim. Aksini iddia etmeniz ise tamamen gerçek dışı bir senaryo olur :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı