Samsung Galaxy S4 4G desteği ?

• Konuyu başlatan serhat47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 48B
S

serhat47

Ziyaretçi
Selam techbopat bir arkadaşım eğer telefeon modelimin 19505 ise 4G destegi var dedi. Ben bu cihazı alalı 1 buçuk yıl oldu aceba 4g desteģi var mı ?

Ve evet cihaz bilgilerinde model 19505 yazıyor fotoğraf da paylaşıyorum.

internette bulduğum yazı:

Merhaba değerli arkadaşlar, bilindiği üzere Samsung Galaxy S4 bu sene içerisinde piyasaya 2 farklı modelle çıktı. Samsung Galaxy S4 İ9500 3G bir de Samsung Galaxy S4 İ9505 4G her iki cihazında özeliklerine baktım S4 İ9505 bana teknik olarak daha hızlı geldi; ama bu konuda tam emin değilim bu konuyla ilgili 2 sorum olacak ilki hangi model daha hızlı işlemci ve Ekran kartı konusunda daha iyi, 2. si ve belkide en önemlisi S4 İ905 4G cihazda 3G destekliyor mu malüm ülkemizde 4G yok bu konuda bilgi sahip arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim (2013)

Benim telefonum bi arada bozuldu format attılar aceba o zaman sürüm olarak mı 19505 mi yaptılar ?

Telefon orjinal olarak pasaport üzerinden ırak tan getirildi :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_2014-11-03-22-04-49.png
    Screenshot_2014-11-03-22-04-49.png
    64,9 KB · Görüntüleme: 1.976
Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy S4'e 4G desteği olacağını pek sanmıyorum.

Edit: Emin olmamakla beraber, i9505'e destek söylentileri var.

Son düzenleme:
Aynı paraya LTE Destekleyen LG G2 802 alabilirsin. Snapdragon 800 2.27ghz işlemcisi var. 13MP optik görüntü sabitlemeli kamerası var. Bunların haricinde 2GB ram, 5.2 inç ekran ve 3000mAh bataryası. Bana göre S4'ten tek eksik tarafı arka kapağının çıkmıyor olması ve sd kart özelliğinin olmaması.

Ülkemize 4G'nin 2015 civarında geleceği söyleniyor. Geldiği takdirde 4G destekleyen cihazınızda 4G kullanabileceksiniz.

Aynı paraya LTE Destekleyen LG G2 802 alabilirsin. Snapdragon 800 2.27ghz işlemcisi var. 13MP optik görüntü sabitlemeli kamerası var. Bunların haricinde 2GB ram, 5.2 inç ekran ve 3000mAh bataryası. Bana göre S4'ten tek eksik tarafı arka kapağının çıkmıyor olması ve sd kart özelliğinin olmaması.
1 buçuk yıl önce mi :D bi de ırak ta 1000 tl idi aldım :D arka kapak da çıkıyor sd kart da giriyor (orjinal)

Selam techbopat bir arkadaşım eğer telefeon modelimin 19505 ise 4G destegi var dedi. Ben bu cihazı alalı 1 buçuk yıl oldu aceba 4g desteģi var mı ?

Ve evet cihaz bilgilerinde model 19505 yazıyor fotoğraf da paylaşıyorum.

internette bulduğum yazı:

Merhaba değerli arkadaşlar, bilindiği üzere Samsung Galaxy S4 bu sene içerisinde piyasaya 2 farklı modelle çıktı. Samsung Galaxy S4 İ9500 3G bir de Samsung Galaxy S4 İ9505 4G her iki cihazında özeliklerine baktım S4 İ9505 bana teknik olarak daha hızlı geldi; ama bu konuda tam emin değilim bu konuyla ilgili 2 sorum olacak ilki hangi model daha hızlı işlemci ve Ekran kartı konusunda daha iyi, 2. si ve belkide en önemlisi S4 İ905 4G cihazda 3G destekliyor mu malüm ülkemizde 4G yok bu konuda bilgi sahip arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim (2013)

Benim telefonum bi arada bozuldu format attılar aceba o zaman sürüm olarak mı 19505 mi yaptılar ?

Telefon orjinal olarak pasaport üzerinden ırak tan getirildi :D
Evet hocam 4g desteği var. Kafana takma bunu sen bendede 9505 var ve yüklemediğim rom root vs kalmadı. Telefon csc kontrolü yapınca mobil ağdaki lte seçeneği kayboluyor 4g olan bir yerde olsan geri gelecek. Brezilya ve Hong Kong romlarında lte seçeneği sabit durmakta istersen araştır telefonda sıkıntı yok yani ayrıca çözemediğin bir nokta olursa yardımcı olabilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı