Samsung Galaxy S4 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!

11825593_1081663965195328_5010651594274675464_n.jpg

Samsung Galaxy S4 modeli için Türkiye Lollipop güncellemesi yayınlandı.

Kız arkadaşımda da S4 var. Telefonuna yaklaşık 4 ay önce geldi güncelleme. Yeni bir şey değil yani bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye sürümü değildir. Türkiye sürümü için bugün yayınlandı.

Ben de S4 kullanıyorum yaklaşık 3 ay Rusya Lollipop ROM'unu kullandım görünüşü güzel ama KitKat'a göre stabil değil ve daha çok ısınıyor. Birçok Lollipop custom ROM'u denedim ama hiçbiri şimdilik yeterince başarılı değil. I9500 S4 modelini kullanıyorsanız herkese Ozcan ROM'u tavsiye ederim 4.4.2 En Stabil, Hızlı, Uzun pil ömürlü custom ROM. Geliştiricisi de Türk. S5 KitKat arayüzüne sahip. Bütün S5 özelliklerini içeriyor. Parmak izi vb. donanımsal özellikler dışında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyen varmı kitkattaki gibi ısınma problemi 3 dk oyun oynsam telefon patlicak gibi isiniyor. Su an ondan yazıyorum. Ellerin yanıyor her klavyeye dokundumda:(

Ben de S4 kullanıyorum yaklaşık 3 ay Rusya Lollipop ROM'unu kullandım görünüşü güzel ama KitKat'a göre stabil değil ve daha çok ısınıyor. Birçok Lollipop custom ROM'u denedim ama hiçbiri şimdilik yeterince başarılı değil. I9500 S4 modelini kullanıyorsanız herkese Ozcan ROM'u tavsiye ederim 4.4.2 En Stabil, Hızlı, Uzun pil ömürlü custom ROM. Geliştiricisi de Türk. S5 KitKat arayüzüne sahip. Bütün S5 özelliklerini içeriyor. Parmak izi vb. donanımsal özellikler dışında.

Kesinlikle. Çıldırttı beni Lollipop. Deli gibi ısınıyor, donuyor, App'ler Crash hatası veriyor. Şarj dayanma süresi maksimum 2,5 saat.

Ama Ozcan Rom gerçekten de S4'ler için nimet niteliğinde olmuş. Elleri dert görmesin. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı