Samsung Galaxy S4 WIFI alan sorunu

OrnitorenkPepsi

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben Lollipop güncellemesi sonrasında Wifi alanını açtığımda izin verilen cihazlara yeni aygıt ne ekleniyor ne de siliniyor. 1 aydır bulmaya çalışıyorum. Sadece tüm cihazlar oluyor. İzin verilen cihazlar yapılmıyor malesef. Lütfen yardım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu soruyu daha önce cevaplamıştım.

Eğer telefonuna en son ROM'u samsung un aplikasyonu olan "Smart Sync" ile attıysan veya OTA üzerinden yüklediysen bir sorun olmaması lazım. Bunu anlamanın en kolay yolu "Recovery Mode" a girmen normal samsungun recovery'si açılıyorsa sorun yok işleri doğru halletmişsin demektir yani sorun büyük ihtimal donanımsaldır.

Eğer TWRP veya başka bir recovery açılıyor ise eğer; telefonuna başka bir kernel yüklemeni tavsiye ederim. Çünkü kernel sorunları yüzünden wifi driverının çalışmaması çok sık rastlanan birşey. Teknik konulardan pek anlamam diyorsan eğer:

Bu işlemlerden önce telefonun / rehberinin bir yedeğini al telefonun sıfırlanacak çünkü.
1. PC'ye Samsung Smart Sync yazılımını kur.
2. Telefonun şarjının en az %70 olduğundan emin ol.
3. Telefonu "Fastboot" moda al. (Ses kısma + Açma tuşu)
4. Telefonu PCye bağla
5. Smart Sync telefonu onarmayı teklif edecek sana, kabul et. İnternetten gerekli tüm dosyaları indirip telefonunu ilk günkü haline getirecek.

İyi çalışmalar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı