Samsung Galaxy S4 wifi açılmama sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tugay

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
3 günlük bir tatile çıkmıştım. Bu süreçte mobil veri hakkımı kullandım. Eve dönünceye kadarda wifi butonuna basmadım. Şimdi basıyorum takılı kalıyor bir pencere gelmiyor veya otomatık bağlanmıyor ne yapabilirim?

Üst pencereden değil de normal ayarlardan açmayı dener misin ?

O da olmazsa Stock Rom atınız.

Telefonu formatlamayı dene. Tıpkı PC'de olduğu gibi genel çözüm odağı . :D

Wifi dosyalarının bozulmasından oluşan küçük sorunlardan birisi. Stock rom atmak tamamen sorunu çözecektir Google'den daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Eğer telefon garanti kapsamında ise sakın @Erkan Çevik arkadaşımızın dediğini yapma. Rom atmak telefonu garantiden çıkarır. Eğer garantisi bitti ise Stock Rom atabilirsin. Garantisi sürüyor ise garantiye yollamanı tavsiye ederim.

@KralYolu Stock ROM'dan bahsediyor arkadaş. Yani telefonun orijinal sürümü. Garantiden çıkarmaz bir şeyi. Yanlış yönlendirmeyelim insanları.

@KralYolu Stock ROM'dan bahsediyor arkadaş. Yani telefonun orijinal sürümü. Garantiden çıkarmaz bir şeyi. Yanlış yönlendirmeyelim insanları.

Telefonun garantisi devam ediyor zaten S4' ün piyasaya sürüleli 2 yıl olmadı sanırım. Araştırdım biraz kimi yapmayın demiş kimide birşey dememiş aslında. Size güvenmek durumundayım sanırım. O işlem sırasında hata yapmayın diye uyarmışlar. Pek bilgim yok bu konularda siz ne önerirsiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı