Samsung Galaxy S4'e PUBG yüklemek

Yusuf Furkan BAL

Hectopat
Yer
Yozgat/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Samsung Galaxy S4 telefonum var, PUBG yüklemek istiyorum, sistem güncellenmesini yaptım ama 5.0.1 e güncellendi PUBG ise 5.1.0 ve üstü istiyor. Herhangi bir şekilde yükleme imkanımız olur mu? Eğer yükleme imkanımız olursa kasmalara razıyım sıkıntı yok.

Doğrusu Asphalt 8, Modern combat 5 gibi oyunları kaldırıyor PUBG yi de açar diye umuyorum.

Screenshot_2018-11-01-22-32-16-01.jpeg

(Fotoğrafın tasarımı bana ait)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi üzmek istemem ama performans sizi ciddi anlamda üzebilir.Samsung Exynos 5 Octa 5410 işlemcisi ve 2gb rami var bu oyunun sistem gereksinimlerinin altında.

Sizi üzmek istemem ama performans sizi ciddi anlamda üzebilir.Samsung Exynos 5 Octa 5410 işlemcisi ve 2gb rami var bu oyunun sistem gereksinimlerinin altında.
Gördüğüm bazı videolarda falan oldukça rahat oynadıklarını gördüm, hem oyun içerisindeki kasmalara razıyım benim için sorun değil, bi aralar Lenovo Yoga A12 de oyun dosyaları içerisinden grafikleri aşırı düşük hale getirip oynamıştım bu telefonda da öyle yepmayı düşünüyorum.

Android hakkında pek bir bilgim yok fakat halk dilinde ROM attırma diye bişey duydum arkadaşım s4 miniye 6.0 kurmuştu. Daha iyi bilgi verecek arkadaşlar vardır.

Arkadaşın da dediği gibi sürümü yükseltmek istiyorsan rom yüklemelisin telefonun orijinalliğini bozarsın orası ayrı ana 5.0.1 pubg çalıştırır mi bir fikrim yok.

Hiç mobilden pubg oynamadım fakat .apk dosyası ile yükleme yapabilirsin diye tahmin ediyorum. Eskiden bende de s4 vardı ve çoğu oyunu böyle oynuyordum ayrıca galaxy ace telefona da bu yöntemle subway surfers ve temple run 1-2 yüklemişliğim var :).

S4 mini'de yüklenebiliyor. [emoji16]
Apk olarak indirip yükleyebilirsin.

Pubgmobile sitesinde tam boyutta var ama eski sürümü.

Son sürüm istiyorsan da google a "pubg mobile apk" yazarak ilk cikan sitelerden indirebilirsin. Nasil yükleneceği de yazar sitede.

Eski telefonum general mobile elite idi. 4.4.2 kitkat vardı ve sorunsuz kasmadan PUBG oynayabiliyordum. Işletim sistemi sorunu ya sonradan geldi ya da bir yanlışınız olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı