Samsung Galaxy S5 alınır mı?

en2001

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süredir s5'i takip ediyorum. Arayüzünde kasma varmış fakat bu bir güncellemeyle düzeltilmiş. Telefonun malzeme kalitesi benim için çok bir şey ifade etmiyor önceki telefonumda plastikti bu da plastik. Her neyse daha önce Samsung kullanmadığım için Samsung telefonlara ayrı bir hevesim vardır hep. Bu telefonun donanımı çok hoşuma gitti. Gördüğüm kadarıyla cihazın 2 GB RAM'i olmasına rağmen boş alan 400-500 MB zor görüyor. Telefonun kullanım süresini de uzun buldum, özellikle güç tasarruf modunu. LG g3'e göre iyi bir performans gösterir mi, sizce bu telefon alınır mı?

Cevaplarsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir yıldır S5 kullanıyorum. Android 5.0 gelmeden önce herhangi bir kasma ya da yavaşlama yoktu. Geldikten sonra uygulamaların açılışında yavaşlamalar başladı ve bazı buglar cereyan etti. Arayüzde kasma gözlemlemedim. Birkaç ay sonra gelen yaklaşık 350 MB boyutundaki bir iyileştirme güncellemesi ile eskisinden de stabil bir hal aldı. Gayet memnunun. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım henüz. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Arkadaşlar uzun süredir s5'i takip ediyorum. Arayüzünde kasma varmış fakat bu bir güncellemeyle düzeltilmiş. Telefonun malzeme kalitesi benim için çok bir şey ifade etmiyor önceki telefonumda plastikti bu da plastik. Her neyse daha önce Samsung kullanmadığım için Samsung telefonlara ayrı bir hevesim vardır hep. Bu telefonun donanımı çok hoşuma gitti. Gördüğüm kadarıyla cihazın 2 GB RAM'i olmasına rağmen boş alan 400-500 MB zor görüyor. Telefonun kullanım süresini de uzun buldum, özellikle güç tasarruf modunu. LG g3'e göre iyi bir performans gösterir mi, sizce bu telefon alınır mı?

Cevaplarsanız sevinirim :)
Performans olarak ekranın getirdiği avantajla G3'den önde, suya ve toza karşı dayanıklılığı ise çok iyi.

Bu saatten sonra S5'e para vermek iyi değil. G3 düşünebilirsiniz.
Bunu neye dayanarak söylüyorsun. İkisinde de 801 ac var. G3'de 2k var ve bariz ısınma sorunu var her gelene G3 önermekten vazgeçin. S5 gayet stabil keza s6'nın Touchwiz'i ile daha da iyi olur. Ama G3'te ki sorun donanımsal bir ısınma problemi var. Mesele esasında ısınması değil her telefon ısınıyor burada ısınma problemi ve buna bağlı performans kaybı var. Gidiniz biraz araştırınız yok bilginiz yok ise de milletin parasını gereksiz fikirlerinizle boşa harcatmayınız. G3'de çok hoş bir telefon ama bu sorunlara kimse katlanmaz

Bunu neye dayanarak söylüyorsun. İkisinde de 801 ac var. G3'de 2k var ve bariz ısınma sorunu var her gelene G3 önermekten vazgeçin. S5 gayet stabil keza s6'nın Touchwiz'i ile daha da iyi olur. Ama G3'te ki sorun donanımsal bir ısınma problemi var. Mesele esasında ısınması değil her telefon ısınıyor burada ısınma problemi ve buna bağlı performans kaybı var.
Katılıyorum. Performans'a artı olarak toza ve suya dayanıklılık konusunda da 1 adım öne geçiyor S5.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı