Samsung Galaxy S5 Mini Nasıl Bir Telefon ?

Hocam G2 alın. Hem güncellik, hem de F/P canavarı.

Öte yandan LG G2 ile aynı fiyatta Huawei Ascend P7 var. İndirimde yakalarsanız iyi edersiniz. (1300 TL)

Sonra Meizu MX4 var. O da canavardır. (cönevar cönevar)

İlla Samsung istiyorsanız Galaxy A5 ve A7 var.

Lenovo Vibe X2 var.

DOOGEE Valencia DG800 var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G2'den neden vazgeçtin?
İyice bir inceledim. LG G2 16 GB veya LG E975 G alabilirim. Bütçeyi biraz aşabilirsek LG G2 alacağım. Bayağı inceledim. 2 gün dayanıyormuş. Oyunlarda kasmıyormuş. Eğer bu ikisini alamazsam S5 Mini son çarem. @Doğukan Öztürk teşekkür ederim. Sanırım oyunlarda kasma yapmıyor. Bu dediğim telefonları alamazsam s5 Mini alacağım. Teşekkürler beni umutlandırdınız.

İyice bir inceledim. LG G2 16 GB veya LG E975 G alabilirim. Bütçeyi biraz aşabilirsek LG G2 alacağım. Bayağı inceledim. 2 gün dayanıyormuş. Oyunlarda kasmıyormuş. Eğer bu ikisini alamazsam S5 Mini son çarem. @Doğukan Öztürk teşekkür ederim. Sanırım oyunlarda kasma yapmıyor. Bu dediğim telefonları alamazsam s5 Mini alacağım. Teşekkürler beni umutlandırdınız.
LG G2 çok iyi bir telefon. Gerek performans olsun gerek şarj süresi vb. olsun. Tavsiye ederim. Ama S5 Mini'de işini görecek bir telefondur. Eğer bütçeni zorlamak istemiyorsan S5 Mini en iyi seçim olur. :)

LG G2 çok iyi bir telefon. Gerek performans olsun gerek şarj süresi vb. olsun. Tavsiye ederim. Ama S5 Mini'de işini görecek bir telefondur. Eğer bütçeni zorlamak istemiyorsan S5 Mini en iyi seçim olur. :)
Evet aynen öyle. İnşallah zorlayabilirim bütçeyi. Çünkü Teknosa' da 1.399 TL olmuş. Eğer bunu alamazsam LG E975 OPTIMUS G alabilirim bu nasıl ? Bunu da alamazsam S5 mini. Bana yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı