Samsung Galaxy S5 Root Yaptıktan Sonra Nasıl Orijinal Haline Getireceğim ?

Cihaz garanti dışına çıkar. Garantiye göndereceğiniz zaman stock rom kurmanız ve sayacı sıfırlamanız yeterli olacaktır.
İlk android telefonumu aldığımdan beri CM kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.
CM'yi kurduktan sonra hiç bir ek yazılım gelmiyor. Saf android sizi karşılıyor. Siz istediğiniz gibi konfigure edebiliyorsunuz.
Evet, nasıl android güncellemesi kontrol ediyorsa CM'de de o özellik var (daha önce hiç güncellemedim).
Her CM sürümünde Türkçe dil desteği oluyor.
Saf Android sürümü Nexus telefonlardaki gibi mi oluyor ?

Evet, ek bir yazılım gelmiyor. İsterseniz Google Play bile olmayabilir :)
Ben şuan yapmayı düşünüyorum ancak içimde bir korku var yapma diyen ne öneriyorsunuz siz ?

İstediğim zaman istediğim gibi eski haline getirebiliyorum değil mi hiç bir sıkıntı olmadan ?

Baştan sona nasıl yapacağımı anlatan bir yer var mı ? Yada adım adım anlatabilir misiniz ? Parmak izi okuyucu özelliği gidiyor mu?

Şahsi fikrimi sorarsanız Android L kurup ondan sonra karar vermeniz. Telefon güncelleme kısmında Android 5.0 gözüküyor mu ?

Kesinlikle cyanogen modu kurmalısın.Bende kullanıyorum S3 Minimde Android Lolipop. Cok stabil ve hiç bir kasma veya donma yok. Touchwiz arayüzü zaten berbat kasmaktan başka bir işi yok.İstersen S5 veya Note 4 al yine birkaç hafta sonra kasmaya başlar.

Büyük ihtimalle evet. Eğer Samsung'un o yazılımları Google Play'de var ise kurabilirsiniz. Ayrıca S5'te nasıl güncelleme görünmüyor ? Kies ile bağlayıp denediniz mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı