Samsung Galaxy S6 Edge Plus “Invalid kernel lenght” sorunu

Daha fazla  
Merhaba, Samsung Galaxy S6 Edge Plus cihazım bir süredir bir kenarda duruyordu, birkaç ay önce açmaya çalıştığımda da bu hataları almış, bir kenara bırakmıştım. Ancak bugün açmaya çalışma kararı aldım.

Cihazım hiçbir sorunu yokken, kenarda kapalı dururken bu hale geldi. iPhone 11 aldıktan sonra emekliye ayırmıştım. Şimdi açmaya çalıştığımda Samsung'un klasik Boot ekranı gelmiyor, bir süre beyaz bir ekran yandıktan sonra “Could not do normal Boot. Invalid KERNEL LENGHT!” şeklinde uyarı veriyor ve takılıyor. Download Mode'a aldığımda FRP LOCK: On diyor. Veriler kurtulsun, kurtulmasın çok önemli değil, tabii ki kurtarmak isterim ancak kurtulmasa da açılması benim için yeterli olur. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkür ederim.
Durumun görsellerini de ekledim.

E1524C0C-535A-446D-AE03-B465D4F403D2.jpeg

3B6598A3-A5BF-41FC-919C-A221D97287E8.jpeg

Merhaba, Samsung Galaxy S6 Edge Plus cihazım bir süredir bir kenarda duruyordu, birkaç ay önce açmaya çalıştığımda da bu hataları almış, bir kenara bırakmıştım. Ancak bugün açmaya çalışma kararı aldım.

Cihazım hiçbir sorunu yokken, kenarda kapalı dururken bu hale geldi. iPhone 11 aldıktan sonra emekliye ayırmıştım. Şimdi açmaya çalıştığımda Samsung'un klasik boot ekranı gelmiyor, bir süre beyaz bir ekran yandıktan sonra “could not do normal boot. Invalid kernel lenght!” şeklinde uyarı veriyor ve takılıyor. Download Mode'a aldığımda FRP lock: On diyor. Veriler kurtulsun, kurtulmasın çok önemli değil, tabii ki kurtarmak isterim ancak kurtulmasa da açılması benim için yeterli olur. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkür ederim.
Durumun görsellerini de ekledim.

Eki Görüntüle 1002247

Eki Görüntüle 1002248

Merhaba Samsung Galaxy J4 cihazımla aynı sorunu yaşıyorum. Sorunu çözebildiniz mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı