Samsung Galaxy S7 Edge kırmızı ışık yanıyor ve açılmıyor

Famil06

Decapat
Daha fazla  
Merhaba S7 Edge telefonumu sarja taktim birkaç dakika sonra geldim telefon kapanmis ve kirmizi isik yaniyor. Şarjdan ciktiginda da kirmizi isik yaniyor. Tum dugmeleri denedim ve telefon acilmadi. Sorunu nasıl cozebilirim?

Kırmızı ışık görürseniz, piliniz tamamen boşalmıştır. Kırmızı ışık yanıp sönüyorsa, açmak için yeterli güç yoktur. Yeniden başlatmadan önce telefonunuzu en az 30 dakika şarj edin. Telefonunuzu prize taktıktan sonra pil simgesi veya kırmızı ışık görmüyorsanız, sorun ekranınızla ilgili olabilir.

Ses açma + ses kapama + kilit tuşuna aynı anda 30 sn basılı tut.

Kac defa yaptim ama olmadi telefon hiç acilmiyor.

Kırmızı ışık görürseniz, piliniz tamamen boşalmıştır. Kırmızı ışık yanıp sönüyorsa, açmak için yeterli güç yoktur. Yeniden başlatmadan önce telefonunuzu en az 30 dakika şarj edin. Telefonunuzu prize taktıktan sonra pil simgesi veya kırmızı ışık görmüyorsanız, sorun ekranınızla ilgili olabilir.

Şimdi boyle oldu kirmizi isik 1-2 saat yandi sonra kendi kendine söndü 5 saat da şarjda koydum amma acilmadi tepki de vermiyor.

Kac defa yaptim ama olmadi telefon hiç acilmiyor.

Bataryanız ölmüş olabilir. Bence bataryadan kaynaklıdır diye düşünüyorum. Telefonculara gidip bir sormanızda fayda var. (Galaxy S7 kullanıyorum 2.el aldım ve yanında verdiği kablo şarj etmiyordu 1.5 metrelik orijinal Samsung kablosuyla şarj ediyorum.)

Geri
Yukarı