Samsung Galaxy S7 Edge mi, A10 mu?

• Konuyu başlatan Akik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B

Akik

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Kendi işinin patronu
Birkaç gün önce maalesef telefonum kırıldı ve kullanılmaz halde. Ben de yeni telefon alacaktım ve A10'da karar kılmıştım. Ta ki telefoncuya gidene kadar. Telefoncu elinde sıfır bir S7 Edge olduğunu söyledi. Fiyat olarak ise akraba olduğumuz için 1500 TL'ye anlaştık fakat bu zamanda alınır mı alınmaz mı bilmiyorum. Sizce A10 mu daha iyi, S7 Edge mi, M20 mi?

Not: PUBG oynanıyor mu S7 Edge'de? Kasma vb sorunlar var mı orta ayarlarda falan?

S7 Edge tabii ki. Piyasadaki çoğu 1,5K-2K fiyat bandındaki telefonları gerek teknolojileri gerek donanım gerek kamera olarak geçiyor bunun kıyaslamasına bakabilirsiniz. Fiyatı uygunsa alın tabii. Fiyatına ve kozmetiğine donanımsal veya fiziksel bir sorunu olmadığına kesin kanaat getirmelisiniz.

S7 Edge almanızı öneririm. Eski nesil bir cihaz olsa da hala performans ve kamera anlamında yeterli durumda. A10 veya M20 ise "Her evde Samsung var." düşüncesiyle üretilmiş cihazlar açıkçası. Performans ve kamera olarak alt segmente hitap ediyorlar.

Gerek ekranı gerek hızı gerek kamerası olsun S7 Edge çok daha iyi bir cihaz. Ayrıca 2 yıl kullandım ve PUBG'de en yüksek ayarlarda hiçbir şekilde kasılma olmadan oynuyordum.

Cevabınız için teşekkürler en son ne zaman oynadınız acaba tatmin edici bir akışı varmıydı? Veyahut içiniz rahat olsun bu cihaz iyi alıp rahatça kullanabilirsiniz denecek düzeyde mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı