Samsung Galaxy S7 ikinci el fiyat tavsiyesi

Yeni bir telefon alacağım. O yüzden sıfır Samsung Galaxy A5 2017 mi yoksa 4 ay kullanılmış ikinci el Samsung Galaxy S7 mi almalıyım?
Bütçem ise 1800 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
S7 modelini ne kadara buldun? 1800 TL civarlarına ikinci el alınacak bir ürün değil.
Dostum nasıl alınacak ürün değil? S7 modeli A5 den çok daha iyidir üstelik 4 ay kullanılmış. Sıfırı zaten ortalama 2500 olan telefonun ikinci eli 1800 çok uygun bence. S7 nin ölüsü A5 den iyidir(tabi hasarı yoksa).

@Sinan05 Herhangi bir sıkıntısı yoksa ve garantisi varsa o fiyatlara alınabilir. Sıfır olarak ise P9, A8 2016, C9 PRO alabilir. A5 serisiyle kıyaslayan kim?
S7 ikinci el olarak 1800 liraya alınacak ürün değil dedin o kısmı diyorum. Ayrıca P9 bende öneriyorum çok iyi telefondur o fiyatlara. @Windows and Android

@Sinan05 Uzun süredir fiyatlara bakmamıştım, 2000 TL civarlarına sıfır olarak satılıyor sanıyordum, meğersem 2400 TL'den başlıyor. Bu durumda 1800 TL S7 için güzel bir fiyat, eğer telefonun garantisi varsa ve herhangi bir sorunu yoksa alınabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı