Samsung Galaxy S7 sizce kaç TL ile piyasaya girer?

Kayra Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Tabi ki başka ülkelerde daha ucuz olacaktır bu cihaz ancak bizim ülkemizde kaç TL ile satışa çıkar acaba? Mart gibi almayı düşünüyorum.

Samsung'un fiyat olarak S6'dan daha uyguna çıkaracağı haberleri çıkmıştı. Buna göre S6 2500 TL'den çıktıysa S7 yaklaşık olarak 2200-2300 TL civarlarında satışa sunulacaktır gibime geliyor.

Samsung'un fiyat olarak S6'dan daha uyguna çıkaracağı haberleri çıkmıştı. Buna göre S6 2500 TL'den çıktıysa S7 yaklaşık olarak 2200-2300 TL civarlarında satışa sunulacaktır gibime geliyor.
Kardeş peki emin misin? Çünkü şu an gidip Note 5 alabilirim ve bir telefona en fazla 2500 lira verebilirim. Eğer 2300 ile falan çıkacaksa beklerim S7'yi ama öyle olmazsa tırt olur :D

s7 bence 2500 tl nin üstünde olur çünkü güçlü bir işlemciyle gelicek ve fiyatı düşene kadar baya zaman geçer sonra s8 haberleri çıkar bu böyle devam eder note 5 güzel bir telefon samsung sevmesemde pek performanslı bir cihaz alınır bence

2500 den aşağı olmaz 3000 e yakın olur belkide 3000 olur diye düşünüyorum. Ülkemizde vergiler çok fazla her geçen gün birşeylere zam geliyor. Dolar ve Euro yüksek. Sadece s7 değil genel olarak ben hiç düşüş beklemiyorum.

Note 5 ile benzer fiyatlardan girer. 2599-2799 arası bir şey olur bence. 2 ay sonra 300 lira ucuzlar orası ayrı mesele.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı