Samsung Galaxy S7 yazılım kurtarma nasıl yapılır?

noname92

Kilopat
Telefonumu güncellerken birden yarıda kapandı. Hard reset ekranı ekranı açılıyor orada hata veriyor ve telefon açılmıyor. Samsung'un sitesinden Kies programını indirdim ve kurdum fakat telefonu bağlayınca böyle bir hata alıyorum. İnternette araştırdım hiç benzer bir şey yok. Artık Kies desteklenmediğinden mi böyle? Desteklenmiyorsa Android sürümünü nasıl kurtaracağım?

1600815692178.png

Büyük ihtimalle Kies, iTunes gibi değil. Cihazın açık olması gerekiyor programda görebilmek için.
Android kullanmıyorum ama "Ses açma + Home Tuşu + Güç Tuşu"na basınca herhangi bir yönlendirme açılmıyor mu?

Son düzenleme:
Telefonumu güncellerken birden yarıda kapandı. Hard reset ekranı ekranı açılıyor orada hata veriyor ve telefon açılmıyor. Samsung'un sitesinden Kies programını indirdim ve kurdum fakat telefonu bağlayınca böyle bir hata alıyorum. İnternette araştırdım hiç benzer bir şey yok. Artık Kies desteklenmediğinden mi böyle? Desteklenmiyorsa Android sürümünü nasıl kurtaracağım?

Eki Görüntüle 677955
Nasıl bir hata veriyor hard resette.

Mavi ekranda Adnroid Robotu simgesinin altında "Sistem güncellemesi yükleniyor" diyor. Sonra yine mavi ekranda büyük sarı ünlem işareti ve altında "Komut yok" diyor. Sonra MS-DOS ekranı gibi siyak ekranda satırlar geliyor. Android Recovery başlığı altında seçenekler var.

Komut yok demesi normal, S7 Edge'de de aynısını diyor ancak sonradan hard reset için menüler geliyordu. Menüler geliyor mu?

Evet geliyor:

...Sonra MS-DOS ekranı gibi siyak ekranda satırlar geliyor. Android Recovery başlığı altında seçenekler var.

İnternette bulursam aynı ekranı paylaşacağım. Başka telefon olmadığı için fotoğraf çekip ekran görüntüsünü paylaşamıyorum.

Evet geliyor:

İnternette bulursam aynı ekranı paylaşacağım. Başka telefon olmadığı için fotoğraf çekip ekran görüntüsünü paylaşamıyorum.
Telefonda wipe data/factory reset var mı? Varsa böyle Hard reset atabilirsiniz, formatlanır telefon.
Telefonda wipe data/factory reset var mı? Varsa böyle Hard reset atabilirsiniz, formatlanır telefon.
Bu arada güncelleme sıkıntısı soft brick'e de sebep olabiliyor o açıdan çözüm olur mu emin olamıyorum.

Tek tek elle yazayım.

Android Recovery
düğmeler hakkında bilgiler var
  • Reboot system now
  • Reboot to bootloader
  • Apply update from ADB
  • Apply update from SD card
  • Wipe data/factory reset
  • Wipe cache partition
  • Mount /system
  • View recovery logs
  • Run graphics test
  • Power off

Bu arada güncelleme sıkıntısı soft brick'e de sebep olabiliyor o açıdan çözüm olur mu emin olamıyorum.
Wipe data/factory reset yaptım. Telefon açıldı. Ayarlarda güncelleme mevcut. Yüklesem mi bilemedim?

Telefon güncellenmiyor aynı hatayı veriyor. Wipe data/factory reset yapınca yine eskisi gibi oluyor. Telefon açık iken Kies programına bağlamaya çalıştım ve bağlayamadım, aynı resimdeki uyarıyı veriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı