Samsung Galaxy S8 kırık ekran sorunu

Hayat kimse için basit değil. Roman yazmana gerek yok. Bir konu açmışsın, yardım istiyorsun belli ki. Yardım etmek adına son derece önemli olan vaktimi ayırıp yorum yazıyorum, ve aldığım cevaba bak. Kimsenin seni küçük düşürdüğü ya da dışladığı yok. Belki farkında değilsin ama bu yaptığın ayıp.
Özür dilerim... :(

Cihazınızın ekranıyla birlikte pilide değiştirilecektir 850 TL ila 900 TL arasında değişiyor sıvı geçirmez özelligini cihaz kaybetmiyor kapak açıldıktan sonra kapak ile kasayı bir tutan kitler değiştirildiginden ve cihazın onarımından sonra cihaza pres yapıldıgından dolayı sıvı geçirmeme özelligini kaybetmesi gibi bişey yok pil konusuna gelirsek bu samsungun zorunlu uygulamasıdır ekran değiştirilirken sakız pil oldugundan dolayı çıkarılan pil deforme oluyor yeni pil takılmak zorunda oluyor.
En azından 7 ay boyunca pilin ömrünü azalttığım pilde yenilenecek... Böylece sıfırdan farksız olacak o halde. :)

Dediğim gibi normal Samsung servisinde bir sıkıntı çıkmamalı.
Özür dilerim... :(

En azından 7 ay boyunca pilin ömrünü azalttığım pilde yenilenecek... Böylece sıfırdan farksız olacak o halde. :)
Bakış açına ve optimizmine bayıldım bu arada.

Cihazınızın ekranıyla birlikte pilide değiştirilecektir 850 TL ila 900 TL arasında değişiyor sıvı geçirmez özelligini cihaz kaybetmiyor kapak açıldıktan sonra kapak ile kasayı bir tutan kitler değiştirildiginden ve cihazın onarımından sonra cihaza pres yapıldıgından dolayı sıvı geçirmeme özelligini kaybetmesi gibi bişey yok pil konusuna gelirsek bu samsungun zorunlu uygulamasıdır ekran değiştirilirken sakız pil oldugundan dolayı çıkarılan pil deforme oluyor yeni pil takılmak zorunda oluyor.
Konuyla alakalı değil ama bu olay Note 5'te de var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı