Samsung Galaxy S8+ VS Note 8

Yeni çıkan Mi 8'lere baktım ve gerçekten beğendim ancak garanti işleri beni korkutuyor çünkü Xiaomi'nin, Türkiye'de çok büyük bir pazarlaması yok.

Bu konuda tereddüt etmenize gerek yok en azından hemen şimdi almayacaksanız. Mi 8 resmi Türkiye garantisi ile gelecek diye düşünüyorum çünkü Mi Store da açılacak.

ikisi de değil bir süre sonra amoled yanıyor ekran bozuluyor.
Acaba nasıl böyle bir genelleme yapabiliyorsun. Tamam Amoled kullanan bütün telefonlarda bu sorunun çıkma olasılığı yüksek ancak Samsung marka telefonlarda Amoled yanması kronik bir sorun değil. Hep diyorum, 2-3 kere yaşanan bir olaydan genelleme yapmak yanlıştır diye.

Acaba nasıl böyle bir genelleme yapabiliyorsun. Tamam Amoled kullanan bütün telefonlarda bu sorunun çıkma olasılığı yüksek ancak Samsung marka telefonlarda Amoled yanması kronik bir sorun değil. Hep diyorum, 2-3 kere yaşanan bir olaydan genelleme yapmak yanlıştır diye.
Boş konuşmuyorum. biraz araştırmayla sen de göreceksin zaten. bi telefona 4bin lira para ver sonra ekranı bozulsun yok ya?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı