Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 Şarj Ekranında Donma Sorunu

MerakliMahmut

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba sosyal. Uzun aradan sonra foruma bir sorunla devam ediyorum.
Sevdiğim bir abimin tabletini içindeki yazılımı yükseltmek amacıyla aldım. Bu tarz işlere elim yatkındır ama ilk kez bir tablet için yapacağımdan biraz acemilik çektim. İnternetten izlediğim videolardan ve okuduğum forumlardan giderek ROM'u sıfırladım ve yeni ROM kurma işlemlerini denedim. Fakat bir türlü yeni ROM'u yükleyemedim ve sanırım en sonunda brick dedikleri olay gerçekleşti. Önce half brickti sanırım sonra birkaç kötü denemeden sonra hard brick oldu galiba.
Şu an tablet açılmıyor, download moda geçmiyor ve haliyle USB ile PC'ye bağladığımda PC görmüyor.

E4586957-8FED-4BE6-8ECD-4C23438D8FDC.jpeg

Şu an şarja taktığımda bu şekilde ve hiçbir şekilde açma kapama ve diğer modlara geçmiyor, pil resmi donuk. Ne yapabilirim nasıl kurtarabilirim, her türlü bilirkişinin desteğine razıyım. Teşekkürler.

Odin Mode menüye de mi girilmiyor? Ayrıca bu tabletin eski kullanıcısıyım ve buna yazılım kesinlikle atılmamalı. Çok sıkıntı çıkarıyor hem performans çok düşüyor hem de GPlay sorunları oluşuyor. Bence biraz dinlendirin.

Odin Mode menüye de mi girilmiyor? Ayrıca bu tabletin eski kullanıcısıyım ve buna yazılım kesinlikle atılmamalı. Çok sıkıntı çıkarıyor hem performans çok düşüyor hem de GPlay sorunları oluşuyor. Bence biraz dinlendirin.

Maalesef odin menüye de girmiyor şu an. Tableti şarja taktığımda şarj alıyor gibi oluyor ama görseldeki gibi donup kalıyor hareket yok.
Tavsiyelere açığım :)

Maalesef odin menüye de girmiyor şu an. Tableti şarja taktığımda şarj alıyor gibi oluyor ama görseldeki gibi donup kalıyor hareket yok.
Tavsiyelere açığım :)
Bataryayı sökmeyi denesen?

Geri
Yukarı