Samsung Galaxy Tab 3 Lite (SM-T110) Rom Atarken Bozulma

Reuses

Hectopat
Yer
tam 35
Daha fazla  
Arkadaşlar Açıkcası Bu İşlere Cok merkalıyımdır Ve Bilgisayarda da Tablette De onu bunu yaparken hep bozmusumdur
wink.png
Siteyi Cok araştırdım Cozumu Bulamadım. Yeni Cıkan Bir samsung tablet Aldım. Samsung Galaxy Tab 3 Lite Aldım. Kutuyu Açtım Ve Hemen Roota koyuldum Ve yaptım. Ancak Rom Yaparken Tablet kitlendi Ve yeniden Başladı. Yeniden başlayınca Model Adı falan Cıktı kapandı
smile.png
Ben De Tek Care Siz olduğunuz Düşünüp Bu Çareye Başvurdum. Yardımlarınız İçin tşk. şimdiden.

Samsung galaxy Tab 3 Lite (SM-T110)

Download Mod Ve Recovery Mod Da Acılyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
ODIN ile stok rom yüklemeyi deneyin. Tabletin model koduna göre uygun FW sürümünü Samfirmware'den bulabilirsiniz.

Sayın @Recep Baltaş odim ile nasıl Rom yapacağım İle Forum Da Bir bilgi Var mı Çünkü Ben Bulamadım Eğer Vardsa Link atarmısınız ?

Tamam o zaman root atarken bozuldu. Stock roma geri dönüş yap sen o zaman.

adamım Root başarılı Bir şekilde Gerçekleştirdim fazla Meraktan Oldu Bu :) İlgin için saol Ama Yukarıda belirttiğim Gibi Odin ile nasıl rom yapıcağım hakkında Bilgi verirseniz Sevinirimi Şimdiden Tşk.

@Cenkay KESER Haklısınız Bilmediğim İşlere Kalkışmalamalıyım Ama İlginiz İçin Çok Saolum Sammobile Den Stock Romu İndiriorum sizin de Sayenizde Tabletimi tekrar çalısır Yapıcağım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı