Samsung Galaxy Tab 8.9 GT-P7300 ROM tavsiyesi

Yuvarlak ve kare tuş sorunu bende de oldu, 7.1.2 ROM'u alabilir miyim?

Hocam attığım YouTube videosunun altında var link. Tıklayın ona. Sadece 7.1.2 ROM'u kurun. Gapps'i kurmayın. Tableti bir kez yeniden başlatın ve Android 7.1.2'yi sistem bir kez algılasın. Ondan sonra gene TWRP'ye gir kur gapps uygulamalarını sonra yeniden başlat. Sorunsuz yüklenmiş olacak ikisi de.

videodaki adımları hiçbirini atlamadan sırasıyla uyguladım, yuvarlak ve home tuşu yine çalışmıyor ve wifiyi seçip şifre girmek istediğimde klavye açılmıyor, aynı sorunlar halen devam ediyor

videodaki adımları hiçbirini atlamadan sırasıyla uyguladım, yuvarlak ve home tuşu yine çalışmıyor ve wifiyi seçip şifre girmek istediğimde klavye açılmıyor, aynı sorunlar halen devam ediyor
İşte demeye çalıştığım o adam Android yazılımı kurduktan sonra reboot etmeden Gapps'i kuruyor. Ondan sonra bu sorun meydana geliyor. Sen Android yazılımını kurduktan sonra Mount menüye gir oradan Extra, Data, System ve Cache var onları işaretle sonra reboot et. Tablet açılsın. Sonra tekrardan kapatıp açıp TWRP'ye gir. Gapps paketini kur. Sorun çözülecek.

Gapps ve twrp yi kurmadan 3 farklı aşamada dediğin gibi tableti yeniden başlatarak diğer işlemleri uyguladım ama sonuç aynı. Bi yerde bi uyumsuzluk var ama çözemedim.

7.1 sorunsuz yüklendi ve hatasız kullanılıyor fakat fena halde kasıyor. bu yüzden 4.4.4'e dönmek istedim, şimdi de hem 5.1 hem 4.4 google play hizmetleri durduruldu hatası alıyorum. en geç her 10 saniyede bir ekranda beliriyor. Çözümü olan varsa çok sevinirim ?

Geri
Yukarı