Samsung Galaxy Tab A7 uygulama simgelerini kare yapma

Fischerk

Hectopat
Merhabalar, Samsung Galaxy Tab A7 kullanıyorum ve bazı oyun veya uygulamaların simgeleri çok kötü. Sony telefonumda o oyun veya uygulama HD bir simgeye sahip iken tabletimde HD değil. Tablet ile mi alakalı diyip babamın telefondada denedim ondada aynı. Program gerektirmeden ayarlardan uygulama simgesini kare yapma şansım var mı?

Örnek: Clash of Clans düzgün bir simgeye sahip.
20210329_212445.jpg

Fakat diğer oyunda iş başka.
20210329_212422.jpg

Merhabalar, Samsung Galaxy Tab A7 kullanıyorum ve bazı oyun veya uygulamaların simgeleri çok kötü. Sony telefonumda o oyun veya uygulama HD bir simgeye sahip iken tabletimde HD değil. Tablet ile mi alakalı diyip babamın telefondada denedim ondada aynı. Program gerektirmeden ayarlardan uygulama simgesini kare yapma şansım var mı?

Örnek: Clash of Clans düzgün bir simgeye sahip.
Eki Görüntüle 947534
Fakat diğer oyunda iş başka.
Eki Görüntüle 947535
Launcher indirerek yapabilirsin.

İyi de, diğer attığın oyun bayağı kalitesiz görünüyor ve yapımcı arkadaş logoyu düşük çözünürlüklü yapmış olabilir.

İyi de, diğer attığın oyun bayağı kalitesiz görünüyor ve yapımcı arkadaş logoyu düşük çözünürlüklü yapmış olabilir.
Hocam olabilir fakat gördüyseniz simge sığmamış alttaki yazı mesela. Onu geçtim Sony telefonumdaki oyun dediğimde aynı şekilde.
20210329_213653.jpg

Ekran görüntüsü çözünürlüğünden tam anlaşılmıyor ekran görüntüsünde.

Samsun Mağaza'ya gidip simge/imge kısmına gidip oradan bir tema seçip indirip kurmanız yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı