Samsung Galaxy Tab A8 10.5 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar telefonum kastığı ve ısındığı için tablet almayı düşünüyorum. Tabletteki amacım film/dizi izlemek, sosyal medyada takılmak ve yeri geldiğinde PUBG Mobile falan. Tablette 32 GB hafıza var ama SD kart ile yükseltmeyi düşünüyorum ayrıca 3 GB RAM var. Sizce bu tableti almaya değer mi? İstediğim şeyler için yeterli midir? Isınma veya donma sorunu olur mu? Sizce alınır mı?

Arkadaşlar telefonum kastığı ve ısındığı için tablet almayı düşünüyorum. Tabletteki amacım film/dizi izlemek, sosyal medyada takılmak ve yeri geldiğinde PUBG Mobile falan. Tablette 32 GB hafıza var ama SD kart ile yükseltmeyi düşünüyorum ayrıca 3 GB RAM var. Sizce bu tableti almaya değer mi? İstediğim şeyler için yeterli midir? Isınma veya donma sorunu olur mu? Sizce alınır mı?
Tablette apple dışında hiçbir tablet almayın.

Hocam vallahi bahsettiğiniz markanında fiyatları ortada. 6000-7000 TL'ye tablet alacağıma mi 10 Lite tarzı bir telefon alırım daha iyi yani.
Haklısınız hocam maalesef kalite için kesenin ağzını açmak gerekiyor. Ben onları alamam derseniz bu tablet kasma sorunu dışında sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Bütçeyi zorlayarak apple alamazsanız yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı