Çözüldü Samsung Galaxy Tab A9+ hangi Android sürümü ile geliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oxygen123

Picopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy Tab A9+'ı almayı düşünüyorum.
Peki alındığında Android 13 (One UI 5.1) ile mi yoksa Android 14 (One UI 6.0) ile mi geliyor?
Android 14 (One UI 6.0) güncellemesi bazı kişilerde cihazı yavaşlattığını duyduğum için sordum.

Dostum daha yeni aldım, hiçbir güncelleme de yapmadım. İnceleme yazımda da belirttim zaten. Nasıl Android 13 ile çıkıyor?
😊

Dostum. Biri için gidip aldığımızda ve kurulum yaptığımızda ne çıktığını ben de çok iyi hatırlıyorum. Sonrasında o kişinin güncelleme yaptığını bana söylediğini de hatırlıyorum. Kutudan çıkışı Android 13 fakat sizinki otomatik olarak güncelleyip Android 14'e geçmiş olabilir. Tablet kutunun içindeyken kapalı oluyor. Nasıl güncelleme alacak fabrikadan çıkmış haliyle?

Son düzenleme:
Dostum. Biri için gidip aldığımızda ve kurulum yaptığımızda ne çıktığını ben de çok iyi hatırlıyorum. Sonrasında o kişinin güncelleme yaptığını bana söylediğini de hatırlıyorum. Kutudan çıkışı Android 13 fakat sizinki otomatik olarak güncelleyip Android 14'e geçmiş olabilir. Tablet kutunun içindeyken kapalı oluyor. Nasıl güncelleme alacak fabrikadan çıkmış haliyle?
Tamam dostum ben yalan söylüyorum.

Geri
Yukarı